„Ąžuolų paunksmėje“ stovyklavo saugiškiai

saugu mokyklos stovykla ledasBirželio pradžioje Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas vasaros poilsio projektas „Ąžuolų paunksmėje – 2016“, kuriame dalyvavo 17 mokinių. Jie penkias dienas pramogavo ir keliavo.

Pirmąją stovyklos dieną dviračiais važiavome prie Bružų kaimo ežerėlio. Bendra veikla, žaidimai, laužo kūrimas, pietūs stovyklos dalyvius suartino.

Kitą dieną stovyklautojai su mokytoja Dovile ir socialine pedagoge Lina vyko į Taurų pramogų parką. Išliejome ne vieną prakaito lašą, patys save nugalėjome, draugus pažinome.

Mokiniai vyko ir į Klaipėdą. Mokytojos Neringa ir Vaida lydėjo į „Akropolio“ ledo areną ir saldainių fabriką „Roshen“. O saldainių gardumėlis, kai pats gali juos suformuoti ir įpakuoti… Saldus karamelės kvapas pasaldino gyvenimą, o ledo arenoje jėgas išbandė ir tie, kurie pačiūžas buvo matę tik iš tolo.

Kintų Vydūno kultūros centre mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje, sužinojo tik Pamario kraštui būdingų Kuršmarių vėtrungių atsiradimo istoriją, simbolių ir spalvų reikšmes, pamary klausydami nendrių ošimo skanavo ant laužo keptų dešrelių.

Paskutinę stovyklos dieną vykome į pažintinę kelionę po Palangą, nepravažiavome ir pro Olando kepurės skardį, nuo kurio atsiveria jūros didybė. Palangoje aplankėme grafų Tiškevičių rūmus, parką. Jūra pasitiko didelėmis bangomis, kurių mūša priminė, kad prieš gamtos stichijas esame bejėgiai ir maži.
jaunimo banga spaudos remimo fondo