Baidarių maratone daugiau dalyvių, maudynių ir emocijų

baidare apvirtoPrasidėjus gražiausiam rudens mėnesiui – rugsėjui, Nemuno deltos regioniniame parke vyko antrasis ir tradiciniu tampantis baidarių maratonas. Renginys buvo skirtas Nemuno deltos taurei laimėti.

Renginyje dalyvavo 16 komandų iš Šilutės, Kupiškio bei Klaipėdos. Visus maratono dalyvius ir juos palaikančiuosius sveikino ir apdovanojo Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis bei Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė kartu su Dainora Laukevičiene.

baidaresGeros nuotaikos nesugadino lietus ar prastas oras, šiais metais buvo palankesnis nei pernais, todėl organizatoriai, dalyviai ir svečiai išvengė oro staigmenų.

Antrąjį Nemuno deltos dviviečių baidarių maratoną laimėjo Aidas Pelešinas iš Klaipėdos, 18 kilometrų atstumą vienviete baidare įveikė per 1 val. 41 min. 48 s.

Kiti klaipėdiečiai dviviete baidare Kęstutis Vinčiauskas ir Artūras Daniusevičius nuo nugalėtojo atsiliko daugiau kaip 5 min. ir užėmė antrą vietą.

Trečioji atiteko taip pat klaipėdiečių Sigito Tachtarovo ir Raido Egerto ekipažui.

baidares padekosLenktynių trasa driekėsi nuo Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centro Pakalnės, Nemuno, Ragininkų salos apiplaukimas ir grįžimas Nemunu bei Pakalnės upe iki Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centro.

Šventes dalyviai buvo vaišinami žuviene, kurią virė 2012 metų žuvienės čempionato nugalėtojas rusniškis Algimantas Svitkinas, rūkyta šio krašto žuvimi bei kava, arbata ir saldumynais.

Laimėtojai buvo apdovanojami medaliais ir suvenyrais, kiekvienam dalyviui įteikta padėka už dalyvavimą baidarių maratone „Nemuno deltos taurė 2013“. Taip pat padėkos išdalintos ir maratono rėmėjams.