Baidarių maratone šilutiškiai liko antri

baidariu-maratonasRudeniui prasidėjus Nemuno deltos regioniniame parke vyko pirmasis baidarių maratonas.

Renginys buvo skirtas Nemuno deltos reginio parko įsteigimo 20-mečiui paminėti ir Nemuno deltos taurei laimėti. Renginyje dalyvavo ir lietaus nepabijojo 12 komandų iš Kauno, Vilniaus, Rietavo, Plungės, Kupiškio ir Šilutės.

Pirmąjį Nemuno deltos dviviečių baidarių maratoną laimėjo Zina Deveikienė ir Remigijus Dainius iš Kauno, apie 20 kilometrų atstumą įveikę per 2 val. 14 min. 50 s. Šilutiškiai Edgaras Ivanovas ir Aurimas Sokolovas nuo nugalėtojų atsiliko daugiau kaip 4 min. ir užėmė antrą vietą. Trečioji atiteko kauniečių Tomo ir Henriko Butkevičių ekipažui. Lenktynių trasa driekėsi nuo Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centro Pakalnės, Atmatos, Minijos ir Upaitės upėmis iki Uostadvario.

Pagrindinį prizą šio maratono pirmai vietai sukūrė rusniškis Raimondas Keterius. Laimėtojai buvo apdovanojami medaliais ir suvenyrais, kiekvienam dalyviui įteikta padėka už dalyvavimą baidarių maratone.

Pirmąjį baidarių maratoną organizavo NDRP direkcija ir Rusnės kaimo turizmo draugija, kuri vaišino šventės dalyvius žuviene ir daržovių koše.

baidariu-maratonas-1-vietaPagrindinį prizą šio maratono pirmai vietai sukūrė rusniškis Raimondas Keterius. / Jovitos Stanionienės (NDRP direkcija) nuotr.