Baigėsi paplūdimio turnyras „Ačiū, vasara“

Praėjusį savaitgalį Šilutėje, Šyšos upės vingyje įrengtoje paplūdimio tinklinio aikštelėje surengtas baigiamasis vasaros paplūdimio turnyras „Ačiū, vasara“, kuriame dalyvavo 8 komandos.

Baigiamojo vasaros paplūdimio turnyro „Ačiū, vasara“ dalyviai.

Pasak turnyro organizatorės Danguolės Černeckytės, „nors smėliukas jau nebekaitina kojų, bet atkaklių kovų metu karštis kutena per pėdas“. Varžybos buvo organizuojamos ratų sistema, visos komandos sužaidė tarpusavyje. Kovos vyko 7 valandas, daugelis komandų žaidė ir trečią setą, nes tik taip išaiškinti nugalėtojai. Po įnirtingo skaičiavimo paaiškėjo, kad III vietą užėmė Alvydo Balčėno ir Valdo Gečo duetas, antri buvo Rita Kutkaitė ir Laurynas Gedminas, o pirmavo Deimantė Gedminienė ir Domas Marozas. Žaidėjams įteikti medaliai ir taurės, kurias įsteigė D. Černeckytė.

Į paplūdimio tinklinio turnyrus vis daugiau įtraukiama jaunimo, o už šio sporto populiarinimą turime būti dėkingi šilutiškiams Linui Gedvilai ir Ritai Kutkaitei.

„Paplūdimio tinklinis populiarėja visame Pasaulyje. Mes, šilutiškiai, esame dėkingi Šilutės valdžiai, kad prieš 12 metų leido gražioje vietoje, prie Šyšos įsirengti tinklinio aikšteles. Entuziastų Lino Gedvilos, Rolando Milkinto, Virginijaus Ratkevičiaus ir kitų vyrų dėka šios aikštės ir atsirado“, – sako D. Černeckytė.