Baigėsi pirmasis veteranų 40+ mažojo futbolo pirmenybių sezonas

Finišavo pirmą kartą surengtos veteranų 40+ amžiaus grupės mažojo futbolo pirmenybės. Paskutinio turo rungtynės vyko Kaune, LFF treniruočių centre. Nepaisant niūroko oro rungtyniavo visos aštuonios komandos. FK „Šilutės veteranas“ užėmė šeštą vietą, tarp geriausių komandų žaidėjų - šilutiškis Jurijus Užkuraitis.

Geriausių turnyro žaidėjų tarpe šilutiškis Jurijus Užkuraitis (pirmas iš dešinės).

Paskutiniame ture trečią vietą iškovojo „Šiaulių liūtų“ komanda. Pirmąją jau buvo užsitikrinę Alytaus „Dainavos senjorai“ antrąją – Kauno „Virpstas“.

Pagrindinė intriga buvo kovoje dėl III vietos. Šią poziciją užėmė Jonavos „Klevas“, tačiau jis susitiko su „Dainavos senjorais“ ir nepaisant turėtos persvaros pralaimėjo 1:2. Tai suteikė šansą „Šiaulių liūtams“ ir jie tuo pasinaudojo 1:0 įveikdami Ukmergės „Vienybę“. Penktoje pozicijoje liko Kėdainių „Nevėžis“, kuris 2:1 pranoko Kauno „Šilainius“.

Pirmenybių nugalėtojams „Dainavos senjorams“ tai buvo antrasis titulas iš eilės – prieš savaitę jie atsiėmė ir 35+ pirmenybių čempionų taurę.

„Emocijos geros, ypač kai tampi nugalėtoju ir kai žaidi su tokia draugiška komanda kaip Alytaus. Visad malonu atstovauti Alytui. Mūsų komanda vieninga, susirinkdavo visi žaidėjai, vienas kitam padėdavo. Viskas puikiai sekėsi. Šį sezoną prie mūsų prisijungė Karčemarskas, Lukša, jie sustiprino komandą. Pirmenybių formatas geras, turai vykdavo skirtinguose miestuose, tas buvo gerai suorganizuota“, – vertino geriausiu pirmenybių žaidėju išrinktas Kęstutis Miglinas.

Pozityvių emocijų nestokojo ir „Šiaulių liūtų“ klubo pirmininkas Vytautas Galvanauskas. „Smagus buvo čempionatas, pirmą kartą toks formatas Lietuvoje. Kai tik sužinojome apie tokią galimybę – nusprendėme dalyvauti. Pirmas turas buvo nelabai sėkmingas, bet paskui įsivažiavome. Daug ką lėmė paskutinės rungtynės, jos sėkmingai susiklostė, tapom trečios vietos laimėtojais“, – kalbėjo Šiaulių komandos vadovas.

Visus dalyvius ir prizininkus apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Galutinė turnyro rikiuotė: 1. Alytaus „Dainavos senjorai“, 2. Kauno „Virpstas“, 3. „Šiaulių liūtai“, 4. Jonavos „Klevas“, 5. Kėdainių „Nevėžis“, 6. „Šilutės veteranas“, 7. Kauno „Šilainiai“, 8. Ukmergės „Vienybė“