Balandžio 28 d. 17 val. DONATAS MONTVYDAS (DONNY MONTELL) – ŠILUTĖJE

Donny Montell„Kurti, dainuoti, šokti – kol kas tai mano gyvenimo aistra, būdas emociškai išsikrauti, atsikvėpti nuo likusio pasaulio.

Lieki tik tu ir muzikos garsai, kuriuose, priešingai negu racionaliame gyvenime, jautiesi saugus, laisvas, laimingas – tikrasis „aš“.

Kiekvienas žmogus turi tai, kas savita, gražu, tik dauguma to net nebandome ieškoti. Iš prigimties esame kuo nors apdovanoti, tačiau viskas priklauso tik nuo mūsų – ar mes esam pasiruošę tai priimt. Manau, atėjo laikas.

Nemanau, kad esu ypatingas, tiesiog mano gyvenime yra žmonių, kurie mane įkvepia ne tik kaip muzikantai, kūrėjai, bet ir kaip asmenybės. Iš šių žmonių aš semiuosi stiprybės, idėjų bei palaikymo. Norėčiau bent dalelę palikti to, kiek jie yra palikę, tačiau tai ne dėl pripažinimo ar įvertinimų. Jei nors vienam pasaulio žmogui, įskaitant ir mane, savo kūryba teiksiu malonumo, tuomet norėčiau būti muzikos dalimi“, – taip save pristato pats Donny Montell.

Donatas Montvydas gimė 1987 m. spalio 22 d. Vilniuje. Muzikinis D.Montvydo (Donny Montell) kelias prasidejo „Dainų dainelėje“, kurioje tapo laureatu. Vėliau mokėsi Balio Dvariono muzikos mokykloje. „Tai buvo laikas, kai supratau, kad muzika mane lydės visą gyvenimą“, – konstatuoja Donatas.

D.Montvydas yra sėkmingai dalyvavęs įvairiuose televizijos projektuose: prieš keletą metų jis tapo nacionalinės televizijos šou „Lietuvos dainų dešimtukas“ bei „Iššūkis žvaigždėms“ nugalėtoju.

Ne mažesnio populiarumo Donny Montell sulaukė ir prestižiniuose festivaliuose. 2008 metais Baltarusijoje vykusiame festivalio „Slavianskij bazar“ konkurse tarp 22 valstybių atlikėjų D.Montvydas iškovojo „Grand Prix“.

2009 m. ir 2010 m. bandė savo jėgas ir „Eurovizijos“ dainų atrankoje, bet iki pergalės pritrūko labai nedaug. 2012 metais sėkmingai pasirodė nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje ir tapęs muzikos profesionalų ir televizijos žiūrovų numylėtiniu gavo kelialapį į didžiausio Europoje muzikinio šou finalą.

Donatui itin sėkmingi buvo 2010-ieji ir 2011- ieji. LNK projekte „Žvaigždžių duetai“ dainininkas savo balsu užbūrė tiek žiūrovus, tiek komisiją. Spėjo sudalyvauti TABAMI projekte, kuriame atliko Michael Jackson dainas.

„Tai buvo viena iš išsipildžiusių mano svajonių – didžiojoje scenoje atlikti M.Jacksono dainas, – sako Donny Montell kurį galima vadinti šio projekto iniciatoriumi. – Dalyvauti šiame projekte man buvo didelis įvykis. Repetuodamas programą jaučiausi taip, lyg pats Michaelas iš aukštybių mane palaikytų. Žinoma, jaučiau ir didelę atsakomybę.“

Dar viena pergalė Donato gyvenime – jis laimėjo populiarųjį televizijos projektą „Šok su manimi“. Po sėkmės jame Donny Montell ėmė rengti stulbinančius pasirodymus ant scenos kartu su profesionalių šokėjų grupe.

Donatas daug laiko skyrė dalyvavimui prestižiniuose muzikiniuose festivaliuose. Atlikėjas svečio teisėmis pasirodė Baltarusijoje, Vitebske vykusiame „Slavianskij bazar“, o vėliau su geriausiais dainininkais iš viso pasaulio konkuravo prestižiniame konkurse „New Wave 2011“.

Koncerto Šilutėje metu Jūs išgirsite šiuos kūrinius: Donny Hathaway – a Song for you, Brian Mcknight – One last cry, George Michael – They wont go when I go, Queen – Too much love will kill you, Gavin Degraw – Belief, Maxwell – Whenever, whatever, wherever ir kitas nuostabias dainas.

Visas šias dainas Jūs išgirsite skambant tik fortepijonui, kuriuo akompanuos pianistas Marius Leskauskas.