Baldininkų „Gervasara-2016“: sportinis azartas ir meniniai pasirodymai

germanika BKad moka ne tik dirbti, bet ir švęsti, įrodė baldininkų įmonės „Germanika“ kolektyvas, liepos 5 dieną susirinkęs į pirmąją įmonės vasaros šventę „Gervasara-2016“ Strykio sodyboje.

Didžiulis noras, kad viskas pavyktų, išmeldė ir puikų orą, nors germaniškiai jau žino, kad galima kovoti ir laimėti net ištisą dieną pliaupiant lietui – šiemet jie tokiomis sąlygomis koncerno SBA sporto šventėje Molėtuose užėmė I vietą.

Į UAB „Germanika“ šventę „Gervasara-2016“ susirinko net 300 darbuotojų iš Šilutės, Švėkšnos, Klaipėdos ir Tauragės.

Komandos gavo skirtingų spalvų marškinėlius, o juos vienijo „Germanikos“ oranžinės kepurėlės. Vieni atvyko nešini būgnais iš tuščių plastikinių kibirų, kiti mojavo iš kartono pagamintomis įvairiaspalvėmis gėlėmis, plevėsavo vėliavomis, dar kitos komandos pasinaudojo krepšinio varžybų atributika – pypynėmis ir pripučiamomis lazdomis. O administracijos komanda „Rožinės panteros“ suraibuliavo nuo vėjo pučiamų spalvingų kaspinų.

Šventės dalyvius pasveikino baldų kompanijos SBA generalinis direktorius Gintautas Vitkevičius, įmonės „Germanika“ direktorius Rolandas Baltuonis, įmonės vėliavą iškėlė technikos vadovas Marius Pagojus.germanika D

Vyrų krepšinio aikštelėje kovos vyko įnirtingai, kartais galima buvo pagalvoti, jog vyksta regbio varžybos. Netrūko ir grumtynių po krepšiu, labiausiai nugalėti norėjo Aurimas Rumšas („Germaniukai“), Nerijus Grauslys („Mėlynieji“) ir Marius Utkus („Rožinės Panteros“) – jie pripažinti geriausiais krepšininkais.

Moterys futbolą žaidė kaip mokėjo, kartais ir ne pagal taisykles, bet  azartiškai ir su dideliu noru įmušti nors vieną įvartį. Ne visoms komandoms tai sekėsi, kai kurių pergalę lėmė tik baudinių serija. Ne vieną prakaito lašą nubraukė šios rungties organizatorius Marius Pagojus, nes teisėjauti moterims – sunkiausia. Jis su humoru komentavo: „Nors rungtyniavo moterys, rungtynės vyko korektiškai…“

Kvadrato rungčiai teisėjavęs Marius Viršilas sakė, kad nors ši rungtis – ne olimpinė, bet žaidėjai jai buvo pasiruošę rimtai – pasirengę vienas kitą nukauti. Gerai, kad kamuolys buvo lengvas…

„Germanikos“ estafetės dalyviams teko parodyti savo sugebėjimus greitai ir kokybiškai perpakuoti „Germanikos“ gaminamus baldus, juos „suremontuoti“. „Varliukų rungtis“ ne visiems atrodė rimtas sportas, bet virė aistros, netrūko ginčų.

Virvės traukimo varžybų metu ne tik moterys, bet ir vyrai krito kaip lapai ant žolės ir bandė atgauti kvapą, o kai kuriems dar ilgai virpėjo rankos ir kojos. Bandžiusieji juokavo, kad jei apjungtų visą jėgą, kurią panaudojo visų šešių komandų dalyviai, drąsiai patrauktų ir 7560 kg sveriantį tiranozaurą…

Sirgaliai taip pat nevaržomai dūko ir šėlo: kurtino visus būgnais ir pypynėmis, dainavo ir skandavo. Smagiai juokėsi žiūrėdami, kaip sekasi žolės slidininkams, įsispyrusiems trise į vienas slides. Kas norėjo, išbandė gebėjimus vaikščioti kojūkais ar senovinį lietuvių liaudies žaidimą kerepėžą, pasisvaidė vandens balionais ar žaidė žolės boulingą su kokoso riešutais. Šiuose žaidimuose rezultatyviausi buvo ir saujomis prizus sėmė Daiva Dulkienė, Arūnas Adomavičius bei Dmitrijus Zaicevas.

Sporto rungtis užbaigė kapitonų konkursas, kur reikėjo apsivilkti sušaldytus marškinėlius. Visi kapitonai su užduotimi susitvarkė puikiai ir pademonstravę miklumą ir puikius atletiškus kūnus susilaukė aplodismentų.

germanika CPaskelbus varžybų nugalėtojus, prasidėjo komandų meniniai pasirodymai – jie buvo puikūs, emocingi. Savo pasirodymą „Ruri ruri“, parengtą SBA vasaros šventei, pademonstravo ir administracija – jis sulaukė tokių audringų ovacijų, kad teko net kartoti.

Buvo ir daina specialiai „Gervasarai“ parašytu tekstu, kurią traukė Gintas, Rolandas ir Giedrius, o jiems pritarė visa minia.

Vakaro pabaigoje sukosi rateliai, susikibę už rankų vingiavo visų komandų dalyviai, drąsiausieji savo gebėjimus šokti demonstravo ant scenos.

Pavargę nuo šurmulio ramiai šnekučiavosi, ragavo sodybos šeimininkų vakarienei didžiulėje keptuvėje paruoštą puikų žemaitišką troškinį.

Tądien visi buvo vienas puikus kolektyvas, suvienytas bendros idėjos, prie kurios vienaip ar kitaip prisidėjome kiekvienas.