Baltijos šalių jaunių lengvosios atletikos čempionate lietuviai liko treti

Vasario 24 d. Klaipėdoje vyko Baltijos šalių jaunių komandinis lengvosios atletikos čempionatas. Trišuolio rungtyje šalies garbę gynė Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Regimantas Leikus (trenerė L. Leikuvienė).

Čempionatą laimėjo Latvijos komanda (194), antri buvo estai (185.5), treti – lietuviai (134.5). Geriau sekėsi mūsų vaikinams, kurie buvo antri, tuo tarpu merginos nuo varžovių atsiliko.

R. Leikus nušoko 13 m 03 cm ir užėmė IV vietą. Čempiono vardą iškovojo lietuvis Karolis Lapinskas, nušokęs 14 m 11 cm (asmeninis rekordas).

Pasak trenerės L. Leikuvienės, jaunieji sporto mokyklos lengvaatlečiai šiandien (vasario 29 d.) dalyvauja finaliniame Žemaitijos taurės III etape Klaipėdoje, o šį savaitgalį Nojus Petraitis ir Gabrielė Urniežiūtė vyksta su šalies jaunimo rinktine į Estiją, į jaunimo Baltijos čempionatą.

R. Leikus šalies garbę gynė Baltijos šalių jaunių komandiniame čempionate.