BB kremas ir jo paslaptys

Kiekviena mergina žino, jog makiažą reikia pradėti nuo veido drėkinimo. Veidą reikia drėkinti serumu, kauke ar drėkinamuoju veido kremu, tačiau reikia nepamiršti ir paakių zonos bei lūpų. Tačiau jei norisi lengvo įvaizdžio, tačiau kremas jo nesuteikia, ką tuomet reikia rinktis? Geriausia išeitis tokiu atveju yra BB kremas.
Turbūt kiekviena parduotuvės lentynose pastebėjo įvairius makiažo pagrindus ir tarp jų esančius BB, CC ir DD kremus. Kas yra BB kremas turbūt pasakoti nereikia. Jei vis dar reikia, tai labai trumpai pasakysiu, kad tai yra drėkinančio kremo, makiažo pagrindo, makiažo bazės, antioksidantų, apsaugos nuo saulės ir senėjimą stabdančių ingredientų mišinys. BB kremas gali būti naudojamas kaip drėkiklis, makiažo pagrindas, kremas nuo saulės, odos atjauninimo ar balinimo priemonė. Kai kurie iš jų yra visiškai lengvi, pavyzdžiui,  „Maybelline BB“, kuris yra drėkinamasis, nemaskuoja dėmių ir tik suteikia lengvą atspalvį ir apsaugą nuo saulės. Kiti suteikia matinį efektą, mažą blizgesį ir tolygų odos atspalvį. Naujojo „Lumi BB“ gamintojas „L’Oreal Paris“ paskelbė: „Mikropigmentuotos kapsulės išskiria pigmentus, kad atitiktų jūsų odos atspalvį. Todėl visos netinkamos odos spalvos bus ištaisytos, o dėmės išnyks”. Azijoje gaminamuose BB kremuose yra daug naudingų veikliųjų medžiagų, tokių kaip ramunėlių ekstraktas, arbatmedžio aliejus, o kartais ir stipresnių ingredientų, kurie gali kovoti su spuogais, dehidracija, pirmosiomis raukšlėmis ir kitais odos defektais. Korėjoje ir Japonijoje pagamintas BB šviesina odą ir turi stiprią apsaugą nuo saulės.
  • Lengvos tekstūros kremas intensyviai drėkina, maitina odą, apsaugo, pasižymi tonizuojančiu poveikiu. Tai puiki maskuojanti priemonė. Praturtintas aktyviais komponentais, hialurono rūgštimi, judros aliejumi. Optimaliai parinktos sudėties dėka kremas apsaugo odą nuo išsausėjimo, intensyviai maitina ir minkština odą.
  • BB kremą paprasta naudoti, jis gerai įsigeria, o atspalvį teikiančių pigmentų dėka puikiai prisitaiko prie natūralaus odos atspalvio, išlygina jį, nedirgina odos. Tai puiki veido odos priežiūros priemonė, kuri švelniai rūpinasi jūsų oda ir leidžia visada atrodyti nepriekaištingai.
Jei Jums patinka BB kremas ir jo veikimas, išbandykite ne vieną BB kremą ir atraskite Jums labiausiai tinkantį ir patinkantį, kurį galėsite naudoti. Prieš pirkdamos BB kremą pagalvokite, kokio rezultato norite? Jei kasdien naudosite tik BB kremą, galbūt jums norisi stipresnio maskavimo priemonės, o jei ruošiatės naudoti dar ir papildomas priemones, galite rinktis ir mažiau maskuojantį. Taip pat pagalvokite kokio norite efekto? Jei norite natūralaus skaistumo ir šviežumo įspūdžio, rinkitės Garnier ir daugelį kitų, jei norite matinio veido, atkreipkite dėmesį į Maybelline Dream Pure, Loreal Paris, Shiseido, Omorovicza BB kremus.