„BEACTIVE – Europos sporto savaitė“ Šilutėje

Be activeAntradienį, rugsėjo 24 dieną, vaikų ir jaunimo studija „SKY“ visus šilutiškius pakvietė jungtis prie bendro tikslo, bendro projekto „Šilutė gali sportuoti kartu“.

Antradienio vakarą prie Šilutės kultūros ir pramogų centro vyko didžiulis sujudimas. Vaikų ir jaunimo studija „SKY“, vadovaujama Ingos Mikutytės kvietė jungtis, nesvarbu kiek kam metų, prie projekto „Šilutė gali sportuoti kartu“ – „BEACTIVE – Europos sporto savaitė“ renginių Šilutėje.

Pasak I. Mikutytės, „BEACTIVE Europos sporto savaitė“ – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Sporto savaitės metu atsiras naujų veiklų, o taip pat bus toliau vystomos pasiteisinusios sėkmingos veiklos Europos, nacionaliniu regioniniu ir vietos mastu. Ši, visą Europą apimanti kampanija, skatins žmones būti aktyviais visus metus. Iniciatyvą nuo 2015 metų vykdo 31 Europos šalis.

Vadovė I. Mikutytė pasidžiaugė, kad prie bendro vaikų ir jaunimo studijos „SKY“ projekto prisijungė šokių klubas „Salūnas (vadovė Reminta Stoškuvienė) – ne vienų respublikinių ir tarptautinių šokių konkursų laureatas, nuolatinis tarptautinio kantri muzikos festivalio „Visagino kantri“ dalyvis. „Salūnas“ koncertavo Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, su jaunimo grupe šoko Italijoje ir Ispanijoje.

Projekto vadovė I. Mikutytė norėtų, kad visi klubai Šilutėje draugautų, darytų bendrus projektus ir gerus darbus.