Bėgikas E.Ruslys atstovavo klubui „Nikė“ Stambule

1 Lengvaatletis Ruslys StambuleStambule (Turkija) vykusiose Europos jaunimo čempionų klubų varžybose jau 12-ąjį kartą Lietuvai atstovavo Klaipėdos lengvosios atletikos sporto klubo „Nikė“ vaikinai. Tarp jų buvo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Ernestas Ruslys, kurį treniruoja Stasys Oželis.

Vaikinai iškovojo teisę ir kitais metais startuoti aukščiausioje „A“ lygoje.

Net 295 atletai iš 16 komandų varžėsi dėl pergalės ar išlikimo Europos lengvaatlečių elite. Lietuviai, surinkę 73 taškus, aplenkė slovėnų ir čekų komandas bei iškovojo 6-ąją poziciją. Nepaisant prastai organizuoto atvykimo, net du mūsų šuolininkai pelnė aukščiausią taškų sumą, užimdami pirmąsias vietas.  Mūsų lengvaatletis šilutiškis E.Ruslys medalio neparsivežė, bet varžytis su stipriausiais Europos lengvaatlečiais 400 m barjerinio bėgimo distancijoje – tikrai nelengva užduotis. Ernestas liko aštuntas.

Kitais metais „A“ grupės varžybos vyks Ispanijoje. Nors šiuo metu paraišką yra pateikusi tik ispanų komanda, bet net neabejojama, kad paraiškų bus sulaukta ir daugiau.