Bėgikų trenerė L.Leikuvienė: „Barzdūnai duoda savo…“

lengvoji zemaitijos_taureBaigėsi „Žemaitijos taurės“ etapų vaikų, jaunučių ir jaunių varžybos. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai grįžo su krūva taurių bei džiaugiasi pagerintais asmeniniais rezultatais.

Pasak trenerės Linos Leikuvienės, ypač džiugina bėgikų pasiekimai. „Barzdūnai duoda savo…“ – su šypsena sako trenerė.  Pasirodo, atšilus orams, bėgikai iš uždarų patalpų išėjo treniruotis į gryną orą, ir treniruotės Barzdūnų miškelyje žymiai greičiau gerina rezultatus.

Vaikų lengvoji atletika

„Žemaitijos taurės“ vaikų IV etapas vyko balandžio 7 d. Klaipėdoje. Čia apdovanojimą pavyko iškovoti tik L.Leikuvienės auklėtinei Viltei Benkunskaitei, kuri 60 m bėgimo su kliūtimis distanciją įveikė per 10,61 sek. ir iškovojo III vietą.

Nedaug iki medalio trūko Nedui Zaniauskui, kurį treniruoja S.Oželis. Nedas 200 m distancijoje finišavo ketvirtas.

Neprastai pasirodė ir Eimantas Dabulskis (600 m bėgimas, 6 vieta), Goda Šiaudvytytė (600 m bėgimas, 6 v.), Inga Nausėdaitė (600 m bėgimas, 8 v.), Regimantas Leikus (šuolis į tolį, 10 v.).

Kitiems šilutiškiams į dešimtukus patekti nepavyko, bet kiekvienas dalyvavimas varžybose veda prie aukštesnių rezultatų.

Jaunučiai ir jauniai

Balandžio 8-ąją jėgas išbandyti į Klaipėdą vyko vyresnieji sporto mokyklos lengvaatlečiai, nes vyko „Žemaitijos taurės“ jaunučių ir jaunių III etapas. Šiems lengvaatlečiams pavyko iškovoti daugiau prizinių vietų.

Pirmąsias vietas iškovojo net trys L.Leikuvienės auklėtiniai. 1000 m bėgimo distancijoje jaunučių merginų grupėje nepralenkiama buvo Erestida Bagdonaitė, o vaikinų grupėje – Justas Budrikas. Trišuolio rungtyje pirmoji vieta jaunučių grupėje atiteko Osvaldui Gusčiui, o antrąją iškovojo Vilius Pukelis (treneris S.Oželis). II vieta atiteko ir dar vienam S.Oželio auklėtiniui Mantui Stonkui, kuris 60 m kliūtinio bėgimo distancijoje finišavo antras.

II vietos diplomą gavo ir jaunutė Darija Rudytė (tren. L.Leikuvienė), kuri dalyvavo trišuolio rungtyje. Toje pačioje rungtyje varžėsi ir S.Oželio lengvaatletė Jorė Lapinskaitė, ji užėmė III vietą. Trečioji vieta atiteko ir 3 kg rutulio stūmikei Kristinai Bataitytei (tren. L.Leikuvienė).

Kitiems Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams nepavyko gauti apdovanojimų.