Bendrumo akcija „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“

bendrumo akcijaRegis kasmet daugėja vienišų, ligotų, savimi pasirūpinti nebegebančių senolių. Todėl jau devintus metus beldžiamės į Jūsų širdis, prašydami pasidalinti savo dėmesiu, atjauta, širdies šiluma, geru žodžiu ir maža dovanėle su vienišais ar likimo nuskriaustais žmonėmis.

Artėjant didžiausiai metų šventei – Kalėdoms, kviečiame visus geros valios žmones aplankyti savo namuose tyliais vienatvės angelais tapusius senukus, sergančius, gydymo ar slaugos įstaigose dienas leidžiančius žmones ir padovanoti pačių sukurtą sveikinimo atviruką su nuoširdžiu palinkėjimu. Jei prie atviruko pridėsite nors ir nediduką lauknešėlį Kūčių ar Kalėdų stalui – suvirpinsite ne vieno Kalėdų stebuklo laukiančiojo širdį.

Ankstesni metai parodė, kiek daug Jumyse gerumo ir atjautos. Kai kada Kalėdų šviesoj užsimezgusi bendrystė nepasibaigia vienkartiniu susitikimu. Ir tuo mes labai džiaugiamės. Tikimės, kad ir šiemet būsite aktyvūs, kūrybingi ir išradingi, dalydamiesi savo dvasios turtais su kitais, Jums net nepažįstamais žmonėmis. Visi kartu pasistenkime, kad nė vienas nebūtų užmirštas. Tebūna visiems šios šventės gražios ir prasmingos!

Būsime dėkingi, jei pasidalinsite su mumis savo įspūdžiais, išgyvenimias, kuriuos patirsite lankydami vienišus žmones. Trumpus pasakojimus ir nuotraukas siųskite el. paštu info@vpsc.lt arba įkelkite į mūsų „Facebooko“ paskyrą BŪKIM. Su visais, įsitraukusiais į akciją ir atsiuntusiais pasakojimus ar nuotraukas, susisieksime asmeniškai.

Nepaliaukime dalytis gerumu!

Akcija vyks iki gruodžio 31 d.

Daugiau informacijos suteiks
Janina Utkuvienė
Valstybinio psichikos sveikatos centro
Informacijos ir ryšių skyriaus vedėja
Tel. +370 5 267 03 78
El. p. janina@vpsc.lt