Berniukų mažojo futbolo nugalėtojai – rusniškiai

futbolas15Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną – vyko Šilutės bendrojo lavinimo mokyklų Olimpinio festivalio berniukų mažojo futbolo 5×5 finalinės varžybos. Nugalėtojais tapo Rusnės pagrindinės mokyklos mokiniai.

Varžybas organizavo Šilutės sporto mokykla, jas vykdė VšĮ „Šilutės sportas“.

Zoninėse varžybose kaimo vietovių A pogrupyje dalyvavo Juknaičių ir Degučių pagrindinių mokyklų futbolininkai. B pogrupyje varžėsi Vilkyčių, Traksėdžių ir Rusnės pagrindinių mokyklų bei Žemaičių Naumiesčio gimnazijos komandos.

B pogrupyje rezultatu 12:2 susitikimą baigė Juknaičių ir Degučių moksleiviai. Degučių sportininkai džiaugėsi nesunkia pergale ir tuo, kad gavo šansą įrodyti finale, jog yra verti nugalėtojų vardo.

Teisę dalyvauti B pogrupio finalinėse rungtynėse iškovojo Juknaičių ir Rusnės pagrindinių mokyklų bei Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniai, gimę 1998 m. ir jaunesni.

Pusfinalyje susitiko juknaitiškiai ir naumiestiškiai. Gimnazistai buvo pranašesni ir nesunkiai iškovojo pergalę 0:6.

Bet Žemaičių Naumiesčio futbolininkai neilgai džiaugėsi pergalės skoniu. Susitikę su rusniškiais naumiestiškiai turėjo pripažinti pralaimėjimą 0:7.

Kas verti Olimpinio festivalio berniukų mažojo futbolo nugalėtojų vardo tarp mūsų rajono kaimų mokyklų, aiškinosi Juknaičių ir Rusnės atstovai. Rusniškiai įrodė, kad yra stipriausi – jie juknaitiškius nugalėjo 0:14. Varžyboms pasibaigus Rusnės moksleiviai (mokytojas Romualdas Endriukaitis) džiaugėsi, kad varžovams neleido pelnyti nė vieno įvarčio bei įgijo teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose Tauragėje.

Tauragėje rusniškiai laimėjo prieš visas tris priešininkų komandas: pagėgiškius nugalėjo 1:2, šilališkius palaužė 3:5 ir tauragiškius sutriuškino „sausai“ – 0:6. Tolimesnis rusniškių rungtynių grafikas dar nesudarytas.

Tarp miesto mokyklų LMOF berniukų mažojo futbolo 5×5 varžybos vyko gruodžio mėnesį. Jose dalyvavo M.Jankaus ir Pamario pagrindinių mokyklų komandos. Po įtemptų ir apylygių varžybų rezultatu 2:1 laimėjo Pamario berniukai. Vėliau jie vykusiose tarpzoninėse varžybose Tauragėje užėmė prizinę III vietą. I, II ir III vietų laimėtojai apdovanoti diplomais, mokyklos gavo padėkos raštus.