BFA B nepasipriešino labiau patyrusiai „Šilutei“

Antros lygos penktajame ture „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) antrąjai komandai labiau patyrusių ir nė karto nepralaimėjusių „Šilutės“ futbolininkų barjero įveikti nepavyko.

Per penkias rungtynes D. Paldauskas (Nr.13) įmušė tris įvarčius ir yra rezultatyviausias žaidėjas savo komandoje.

Trys svečių iš Pamario greiti įvarčiai pirmojo kėlinio pradžioje leido jiems iškovoti jau penktą pergalę iš eilės rezultatu 4:0 (3:0). Tuo metu BFA B patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

„Šilutė“ galingai pradėjo rungtynes: pirmasis įvartis į Danielio Bukelio vartus skriejo jau 5 min., pasižymėjo Jonas Kovalskis. Vėliau vartininkui po klaidų gynyboje teko traukti Giedriaus Ratkaus ir Donato Surblio įvarčius 11 ir 20 min.

Trenerio Haroldo Šidlausko ekipai sunkiai sekėsi regzti atakas ir pereiti į kitą aikštės pusę.
Visgi keletą progų BFA jaunimas susikūrė: 25 min. Ignas Paulikas, gavęs puikų perdavimą iš dešiniojo krašto iššoko vienas prieš vartus, bet saugo smūgis skriejo šalia vartų.

Nesnaudė ir varžovai, kurie toliau siekė įtvirtinti savo pranašumą. Vienoje atakoje nuo įvarčio savo komandą apsaugojo Džiugas Ignatavičius, kai krašto gynėjas stiprų varžovų smūgį griūdamas atrėmė nugara.

Antroje rungtynių dalyje Dovydo Petrausko smūgis iš baudos aikštelės prieigų nesudarė didelių sunkumų „Šilutės“ vartų sargui Artūrui Normantui, o svečiai iš pajūrio toliau žaidė užtikrinčiau. D. Bukeliui teko ne kartą gelbėti savo vartus.

Antrojo kėlinio pabaigoje puikų prasiveržimą atliko Esmilis Kaušinis, įveikęs ne vieną „Šilutės“ gynėją, tačiau paskutinę akimirką kamuolį iš po kojų žaidėjui svečiai iš pajūrio išmušė. Netrukus Esmilis į dar vieną greitą ataką pasileido su Roku Doroškevičiumi, tačiau ir šis bandymas buvo sustabdytas. Varžovai savo pranašumą įtvirtino 90 min., kai Andrius Marcinkevičius rungtynes „uždarė“ ketvirtu įvarčiu.

Kitas rungtynes FK „Šilutė“ namuose žais gegužės 8 d., 14 val. su FM „Ateitis“ (Vilnius).
BFA su 5 taškais nukrito į 11 vietą, „Šilutė“ pakilo į antrą turnyrinės lentelės poziciją.