Bibliotekininkai bendradarbiaus su kolegomis iš Černiachovsko

bibliotekaŠilutės bibliotekininkai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kaliningrado srities Černiachovsko rajono municipaline įstaiga „Centralizuota bibliotekų sistema“.

Bibliotekų direktorių Dalios Užpelkienės ir Zojos Pikalovos pasirašytos 5 metų sutarties tikslas – bendradarbiauti bibliotekininkystės plėtros srityje, keistis informacija ir įdirbiu vykdant strategines partnerystės programas, bendrų iniciatyvų, darančių įtaką paslaugų skaitytojams ir visuomenei šiuolaikiškumą ir kokybę, taikymas.

Trečio pagal dydį Kaliningrado srities Černiachovsko miesto centralizuotą bibliotekų sistemą sudaro centrinė rajoninė biblioteka ir 19 jos filialų su 300 tūkst. knygų fondu. Per 26 tūkst. nuolatinių skaitytojų aptarnauja 64 profesionalūs bibliotekininkai.

Centrinė rajoninė biblioteka – tai ne tik skaitytojų interesų bei poreikių tenkinimo, bet ir svarus intelektualinės bei humanitarinės veiklos centras.

Bendradarbiavimo sutartis įgalioja plėtoti dvišalius kultūrinius mainus, bendras programas ir projektus, teikti pasiūlymus apie tarptautinės bibliotekininkystės politikos formavimą ir įgyvendinimą, keistis mokslo, kultūros plėtros informacija.