Bibliotekoje – auksakalių kūriniai

juvelyrai Ausra MaciulaitieneRugpjūčio 1 d. 17.00 val. F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje bus atidaryta asociacijos „Klaipėdos krašto auksakalių cechas“ narių kūrybos darbų paroda „Pri-su-at-jungimai“, skirta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 90-osioms metinėms.

Parodoje eksponuojami Vido Bizausko, Vijolijos Lingienės, Roberto Krapavicko, Ilonos Limbienės, Aušros Mačiulaitienės, Neringos Poškutės, Viktoro Sitalo ir Danieliaus Šimkaus juvelyrikos darbai.

Parodoje auksakaliai pasakoja savo jungimo interpretacijų istorijas.
Juvelyrai Robertas Krapavickas
Šilutiškio Roberto Krapavicko sukurtas sidabrinis obuolys su byrančiomis sėklomis parodos dalyvių buvo vienbalsiai pripažintas kaip žavingiausias.

Anot autoriaus: „Obuolys – tai toks pat Dievo kūrybos vaisius kaip ir žmogus. Norėjau suteikti galimybę pažvelgti į šį vaisių kaip į jungtį tarp Dievo sukurto ir žmogaus interpretuoto pasaulio“.

„Visata“ – taip vadinasi vienas iš kaklo papuošalų, sukurtų Ilonos Limbienės. „Pasaulyje viskas sujungta į vieningą santykių audinį, tarp dvasinio ir žemiško, tarp aukštai ir žemai“, – sako autorė.

Nuo obuolio sėklų iki Visatos – eksponuojamų darbų stilistinė įvairovė leis lankytojams patiems atrasti, atskleisti arba suteikti savo prasmę PRI-SU-AT-JUNGIMAMS.