Bibliotekoje – grafikos kūrimo studija

Biblioteka grafikos edukacinis Moksleiviu ekslibrisas is 04 men uzsiemimo1 copyŠilutės rajono F.Bajoraičio viešoji biblioteka tęsia 2014 m. edukacinės  kūrybinės „Grafikos kūrimo stovyklos – studijos“ užsiėmimus ir rugsėjo 19 d. 15.00 val. kviečia vaikus nuo 12 metų, jaunimą ir suaugusiuosius į jau trečiąjį susitikimą.

Susitikimai vyks Bibliotekininkystės ir kraštotyros skyriaus skaitykloje (III a.).

Dalyvių laukia ne tik pažintis su grafikos meno subtilybėmis, atlikimo būdais ir technika, knygos ženklo (ekslibriso) sukūrimo savo namų bibliotekai galimybė, bet ir gerai kartu praleistas laikas, bendravimo įspūdžiai, pažintys.

Užsiėmimų trukmė – iki 3 val. Jiems vadovaus Šilutės r. vaikų meno mokyklos Dailės skyriaus mokytojas Andrius Sirtautas. Visi dalyviai bus aprūpinti kūrybiniam procesui reikiamomis priemonėmis.

Praėjusių užsiėmimų (viešojoje bibliotekoje ir Usėnų filiale) lankytojai liko labai patenkinti kūrybiška ir nuotaikinga atmosfera, pačių sukurtais darbeliais bei įgytomis grafikos meno teorinėmis ir praktinėmis žiniomis.

Mažosios grafikos darbai bus panaudoti kuriant bibliotekos reklaminę atributiką: skirtukus, kvietimus, kalendorius, iliustracijas ir pan. Pasibaigus stovyklai bus surengta keliaujanti sukurtų darbų paroda. 

Susidomėjusius maloniai kviečiame registruotis. Jei turite klausimų – į juos atsakysime.

Užsiregistruoti ar gauti išsamesnę informaciją galite užsukę į viešosios bibliotekos Informacijos skyrių (bibliotekininkė Dalia Vasiliauskytė) arba į Bibliotekininkystės ir kraštotyros skyrių (vedėja Nijolė Budreckienė). Taip pat paskambinę tel.: (8 441) 77137, (8 441) 78214 arba el. paštu daliav@silutevb.lt, nijoleb@silutevb.lt

Nepraleiskite unikalios ir vienintelės galimybės sukurti savo asmeninį ekslibrisą ar kitą grafikos kūrinį.