Bibliotekos skaitytojai sako: „Sudie, gražuole vasara“

sudie vasara bibliotekaArtinasi ruduo. Vieniems tai – darbų užbaigimas, mokiniams – naujų iššūkių ir galimybių laikas, naujųjų mokslo metų pradžia.

Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Miesto filialo bibliotekininkės rugpjūčio 27 d. pakvietė skaitytojus gamtoje palydėti nueinančią vasarą, pasidalinti atostogų įspūdžiais ir gražiai pasitikti rugsėjį.

Besibaigiančio rugpjūčio spinduliais pasidžiaugti vaikai susirinko į greta bibliotekos esančią žaidimų aikštelę. Čia jie žaidė judriuosius žaidimus, piešė kreidelėmis ant asfalto. Visi tiek įsijautė į kūrybinį procesą, jog net nepastebėjo, kad pas juos į svečius atėjo Vasara, nešina paslaptingu lagaminu.

Visiems rūpėjo, kas jame slepiasi? Vasaros personažą vaidinusi bibliotekininkė pasidžiaugė, kad vaikai ne tik atostogavo, bet ir lankėsi bibliotekoje, gausiai skaitė knygas, dalyvavo renginiuose. Iš paslaptingojo lagamino ji išėmė knygutes, šią vasarą populiariausias tarp Miesto filialo skaitytojų, ir rekomendavo dar neskaičiusiems jas perskaityti.

Renginio dalyviai apie vasarą kūrė ketureilius, dalijosi atostogų įspūdžiais, dalyvavo viktorinoje „Iš kokių aš pasakų?“. Nors ir smagiai vaikai leido laiką atostogaudami, bet dauguma prasitarė, kad laukia rugsėjo 1-osios ir yra pasiilgę klasės draugų bei mokytojų.

Atsisveikinimo su vasara popietės dalyviai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais ir linksmai lauks rudens.