Bikavėniškiai dainavo, deklamavo ir piešė Lietuvai

bikavenu vasario 16 piesiniu parodaSvarbi mūsų tautos ir valstybės šventė – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena  paminėta ir Bikavėnų bibliotekoje.

Minėjimą pradėjome „Tautiška giesme“ ir bibliotekininkės Daivos Puidokienės skaitomomis eilėmis. Bibliotekininkė pasakojo ir skaidrėse rodė Lietuvos istorijos įvykius ir faktus. Susirinkusieji pasižiūrėjo filmuotą medžiagą su Šilutės krašto vaizdais skambant Ovidijaus Vyšniausko ir Marijaus Budraičio dainai „Sugrįšiu į Šilutę“.
bikavenu vasario 16 visi
Bikavėnų pradinės mokyklos mokiniai deklamavo B.Brazdžionio, J.Marcinkevičiaus eiles apie Tėvynę, daivano Bikavėnų vokalinis moterų ansamblis. Mokytoja Valentina Jasaitienė pristatė vaikų kūrybinių darbelių parodą „Gimtosios šalies vizija“.

Savo tapybos darbų parodą pristatė Bikavėnuose gyvenanti Romualda Bagdonienė, gimtinės spalvas perteikianti popieriaus lape. Ji ne tik gražiai piešia, bet ir labai puikiai mezga, siuvinėja ir gardžiai gamina maistą. Dar pernai pradėtos Bikavėnų bendruomenės kulinarijos pamokos tęsiasi ir šiemet. Moterys renkasi, dalinasi kulinarijos receptais, rodo kaip pasigaminti vieną ar kitą patiekalą.

Galima tik džiaugtis, kad kaimo žmonės randa laiko užsukti ne tik į biblioteką paskaityti knygų ar laikraščių, bet ir gausiai renkasi į jos organizuojamus renginius.

Bibliotekininkė nuoširdžiai dėkojo visiems susirinkusiesiems, kurie atvyko paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.