Bikavėniškiai kūrė lėlių teatro personažus ir inscenizavo pasakas

Bikavenu vaikaiGegužės 15 d. Bikavėnų bibliotekoje vyko šeimų kūrybinė popietė „Improvizuotas šešėlinis lėlių teatras“, skirta Šeimos dienai.
Rašytojas Bruno Ferrero apie šeimą yra rašęs: „Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke, jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos.“

Minint Šeimos dieną į Bikavėnų biblioteką sukviestos mamos su vaikais. Bibliotekininkė lankytojams buvo paruošusi užduotį – išrinkti mėgstamą lietuvių liaudies pasaką. Beveik visų nuomonės sutapo, kad reikėtų inscenizuoti pasaką „Ropė“. Tuomet visi susėdo daryti šios pasakos personažų. Kai visi personažai buvo pagaminti, viena mama sutiko skaityti pasaką, o vaikai vaidino šešėlinio lėlių teatro spektaklį.

Vaikai buvo itin susidomėję vaidinimu ir panoro išsirinkti dar vieną lietuvių liaudies pasaką. Bibliotekininkė pasiūlė inscenizuoti pasaką „Dangus griūva“. Vėl visi kibo į darbus, pasigamino personažus ir sukūrė dar vieną šešėlinio lėlių teatro spektaklį.