Bikavėniškiai piešė gimtinę

bikavenu bilioteka_kurybiniai_uzsiemimaiKovo 10-ąją į Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filialą rinkosi jaunieji bibliotekos lankytojai, čia vyko kūrybiniai užsiėmimai „Laisvės spalvos“. Vaikai buvo pakviesti savo gimtinei  nupiešti spalvingus piešinius, ir taip prisidėti prie sveikinimų, skirtų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Patys jauniausi vaikai piešti dar nesugebėjo, todėl bibliotekininkė buvo paruošusi jiems lengvesnę užduotį – nuspalvinti Gedimino pilį. Linksmai bendraudami, kalbėdami apie Lietuvą, vaikai nupiešė ne po vieną piešinį. Jų piešiniuose dominavo ryškios spalvos, gimtinės vaizdai,  jie nepamiršo pavaizduoti ir Lietuvos trispalvės. Kas vaivorykštę, kas oro balioną, kas širdutes spalvino geltonai, žaliai ir raudonai.

Baigę piešti vaikai vaišinosi saldumynais, gėrė arbatą, dalijosi įspūdžiais ir neskubėjo namo. Bibliotekininkė kiekvienam renginio dalyviui įteikė po mažą dovanėlę. Vaikų piešiniai iki kovo 24 dienos džiugins Bikavėnų bibliotekos lankytojus.