Bikavėniškiai – sportiškiausių šeimų konkurse

bikavenu sportas DSCF8003Kiekvienais metais Vainuto vidurinėje mokykloje vyksta konkursas „Sportiškiausia šeima“, kuris skatina vaikus ir jų tėvelius sveikai gyventi, bendrauti ir bendradarbiauti su mokytojais.

Kiekvienais metais gausus būrys tėvelių ir jų vaikų vyksta iš Bikavėnų skyriaus į šią šventę.

Šventės dalyviai, baigę rungtis, maloniai bendravo Vainuto vidurinės mokyklos valgykloje. Čia dalijosi šventės įspūdžiais, stebėjo antrokų vaidybinę kompoziciją apie dantų priežiūrą, spėliojo ketvirtokų pateiktas mįsles.

Nugalėtojai apdovanoti padėkos raštais bei valgomaisiais prizais. Antri metai iš eilės tarp prizininkų yra Capų šeima bei jų dukrelės Evelina ir Liveta. Puikiai pasirodė ir mūsų mokyklos mažiausieji: Turčinavičių šeima su sūneliu Augustu bei Bagdonų šeima su sūnumi Nedu. Taip pat puikų pavyzdį parodė ir mokytoja D.Grygalienė, ne tik paruošusi vaikučius konkursui, bet ir pati dalyvavusi jame kartu su savo komanda: anūkėle Paulina ir sūnumi.

Šventės dalyviai dėkojo organizatoriui V.Laurinaičiui, Vainuto vid. mokyklos direktoriui A.Jonikui bei pavaduotojai L.Baranauskienei už puikią šventę.

Šventės dalyvė Vilija Kostrubė.