Bikavėnuose skambėjo dainos

bikavenu popieteBikavėnų pradinėje mokykloje susirinko bendruomenės keturios kartos: vaikai, tėvai, seneliai ir proseneliai. Numetus medžiam paskutinius lapus, nuvytus gėlei, išskridus paukščiams bikavėniškiai suruošė rudens palydas.

Pradinukai parengė gėrybių parodą. Ir kaip kasmet mokytojų ir vaikų suruošta muzikinė programa džiugino močiutes ir senelius.

Nuo mokinių neatsiliko ir tėveliai. Mokinių tėvelių dainoms akomponavo G.Dirgėlienė. Tėvų tarybos pirmininkė D.Auškalnienė ir D.Dirgėlienė suvaidino situaciją „Pasiklydusi mergaitė“.

Visi draugiškai minė mįsles ir buvo apdovanoti mokytojų suruoštomis dovanėlėmis.

Vainuto vidurinės mokyklos direktorius Antanas Jonikas dėkojo Valentinai Jasaitienei už naujas idėjas ir kūrybišką darbą, kad puikiai visus suburia į darnų kolektyvą. Rajono Tarybos narys Vytautas Laurinaitis ir L. Barakauskienė džiaugėsi, kad mokykla yra mylima, o bendruomenė – susitelkusi. Viso kolektyvo darnos rezultatas – šventės sėkmė.

Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Nemanienė pasidžiaugė, kad Bikavėnai rajone – išskirtiniai. Pirmi metai mokykloje surinkta įvairaus amžiaus ikimokyklinė grupė. Tėveliai patikėjo mokyklai savo darželinio amžiaus vaikus. Tėvelių atlydėti vaikai labai noriai lanko mokyklą. Viešnia palinkėjo, kad šventės dar tęstųsi, o vaikam padovanojo didžiulį saldainį.