Bikavėnuose suposi gerumas

bikavenu mokykla sventeKiekvieną pavasarį Vainuto gimnazijos administracija, pradinių klasių mokytojai ir mokiniai susirenka į Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyrių, į tradicinę šventę „Ant tavo rankelių supasi gerumas“.

Šventę pradėjusi mokytoja J.Košinskė pasidžiaugė, jog šiluma jau vis dažniau aplanko miestelį.

Mokiniams ji palinkėjo, kad jų mažos rankelės darytų tik gerus darbus, ir pakvietė žiūrėti Bikavėnų skyriaus mokinių vaidinimą. D.Grigalienės parengti ikimokyklinukai deklamavo eilėraščius apie Lietuvą ir padovanojo visiems svečiams po mažą gintarėlį, D.Būdvytytės paruošti mokiniai dainavo, vaidino anglišką situaciją ir kartu su direktoriumi A.Joniku bei mokytoja V.Jasaitiene statė sugriuvusį „Londono tiltą“. V.Grigalienės auklėtiniai šoko, o programėlę užbaigė E.Jurgaitytės daina „Mano širdis laiminga“.

Vainuto gimnazijos priešmokyklinukai ir pradinukai rodė ištrauką iš vaidinimo apie bitutes, pasakojo apie bičių gyvenimo ypatumus ir jų naudą.

Vainuto gimnazijos vadovai pasidžiaugė, kad išlieka tradicija susirinkti čia ir pabendrauti, dėkojo mokiniams ir padovanojo kinetinio smėlio. V.Jasaitienė pakvietė visus į bendrą ratą ir pasiūlė perduoti juoką vieni kitiems.