„Blizgėms“ nepavyko patekti į II lygos futbolo pirmenybių II etapą

blizges panevezyjeŠilutės merginų futbolo komanda „Blizgės“ baigė šių metų Lietuvos FF moterų žiemos uždarų patalpų I lygos futbolo pirmenybes. Pirmas oficialus „blynas“ neprisvilo: iš 8 dalyvavių jos iškovojo 6 vietą.

Buvo ir moteriškų barnių

Vasario 17 dieną Šilutėje vyko merginų futbolo varžybos, kuriose turėjo dalyvauti 4 komandos. Deja, Nemenčinės komanda „Rūta“ neatvyko ir net nesugebėjo pranešti, jog nedalyvaus. Didelis minusas šioms žaidėjoms, taip neatsakingai pasielgusioms – jos sumaišė visą grafiką, pyko ir sirgaliai, nes informacija buvo pateikta vienokia, o viskas įvyko greičiau ir varžybos baigėsi anksčiau, nei buvo planuota. Tad ne visiems sirgaliams pavyko pamatyti savo kraštietes, spardančias kamuolį.

Džiugu, kad atvyko kitos dvi komandos – Klaipėdos FM ir Panevėžio FA.

Pirmąsias rungtynes „Blizgės“ turėjo žaisti su Nemenčinės „Rūta“, bet šiai komandai neatvykus pirmas rungtynes mūsiškės sužaidė su panevėžietėm. O dėl „Rūtos“ „pravaikšos“ „Blizgėms“ buvo padovanota pergalė.

Mūsų varžovės Panevėžio FA – vienos iš lyderių. Su jomis šilutiškėms nebuvo lengva žaisti: jų žaidimas techniškas, o ir stumdytis, nepastebint teisėjui, moka neblogai. Žinoma, mūsiškės taip pat nepasidavė ir kartas nuo karto stumtelėdavo varžovę gan agresyvokai. Tad (kaip dažnai pasitaiko) ir šįkart moteriško barnio aikštelėje netrūko. Bet sporte tai įprasta – visi nori laimėti.

„Blizgėms“ nepavyko iškovoti pergalės prieš panevėžietes, jos mūsiškes įveikė 0:4. Bet per daug šilutiškės nesikrimto: yra dar kur tobulėti.

Lyderių dvikova

Antras rungtynes žaidė Klaipėdos FM ir Panevėžio FA. Tai dviejų lyderiaujančių komandų dvikova. Prieš varžybas turnyrinėje lentelėje vienu tašku pirmavo Klaipėda. Ši komanda neturi nė vieno pralaimėjimo, tik vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis. Panevėžietės iš visų žaistų rungtynių turi tik vieną pralaimėjimą. Tad jei šias rungtynes laimi Panevėžys, jis turnyrinėje lentelėje pakyla į pirmą vietą, o klaipėdietės nusileidžia į antrąją. Todėl aikštelėje užvirė rimta kova.

Didelis troškimas nugalėti varžovių komandą įnešė chaoso tarp klaipėdiečių: jos pykosi tarpusavyje dėl netikslių perdavimų ir kitokių klaidelių.

Gan ženkliu skirtumu – 1:4 – pergale džiaugėsi Panevėžio FA futbolininkės.

Į 2013 metų Lietuvos FF moterų žiemos uždarų patalpų I lygos futbolo pirmenybių II etapą pateko keturios komandos: Panevežio FA, Klaipėdos FM, Šiaulių FA ir Kauno LSMU.

Draugiškas mačas

Kadangi viena komanda neatvyko, iškart atkrito dvejos varžybos. Tad „Blizgės“ susitarė su Klaipėdos FM sužaisti draugiškas varžybas. Šių dviejų komandų susitikimai visada būna draugiški, su apsikabinimais ir gražiais palinkėjimais. Jei merginos pažaidžia grubiau, atsiprašo viena kitos, nusišypso ir toliau tęsia žaidimą.

Draugiškos varžybos ir baigėsi draugiškai – 4:4.

Šis žaidimas tiesiog davė gerų emocijų. Net „Blizgių“ vartininkė Ingrida Slavickaitė antrajame kėlinyje nestovėjo vartuose, o lakstė po aikštelę, ją vartuose pavadavo kita komandos žaidėja.

Draugiškame susitikime iš mūsiškių įvarčius pelnė Giedrė Lukšaitė (2), Fausta Bagdonaitė (1) ir Agnė Sakalienė (1).

Komandos vadovė G.Lukšaitė sakė: „Džiaugiuosi merginų žaidimu bei pirmenybėse iškovota šeštąja vieta. Tai pirmos oficialios varžybos, tad džiugu, kad nelikome paskutinės. Dabar visos nekantriai laukiam, kada galėsime pradėti treniruotis lauke, gryname ore“.

Giedrė sveikina visą komandą su artėjančiu pirmuoju gimtadieniu. Vasario 24 d. bus metai, kai merginos susirinko į pirmąją treniruotę.

„Šilutės naujienų“ kolektyvas taip pat sveikina „Blizges“ ir linki išlikti tokioms pat energingoms, kaip iki šiol.