„Blizgės“ dar kartą išbandė paplūdimio futbolą

blizges v knyzelio lff lt nuotrJoninių išvakarėse Šilutės merginų futbolo komandos „Blizgės“ žaidėjos iškeliavo į Palangą, kur vyko ne tik Lietuvos vyrų paplūdimio futbolo čempionatas, bet ir dailiosios lyties futbolininkių draugiškos kovos. Merginos nustebino ne tik azartu ir kova, bet ir naujomis vasariškomis aprangomis.

blizges 3Tai jau antrasis Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas. Kaip ir pernai, taip ir šiemet tarp vyrų rungtynių (kad vyrai pailsėtų bei pasigrožėtų) į paplūdimio aikštelę išbėgdavo merginų komandos, judėjimo „Moterys už futbolą“ dalyvės.

Šilutės „Blizgės“ kovojo su Šiaulių „Gintra – Universitetas“ ir Klaipėdos merginų komandomis.

Pirmosios rungtynės mūsiškėms buvo tikrai nelengvos, nes kovojo su Šiaulių merginomis, kurios žaidžia Lietuvos moterų rinktinėje. Nors „Blizgės“ įvarčių įsileido nemažai, bet neatrodė prastai. „Blizgių“ smūgiuoti kamuoliai taip pat pasiekdavo tikslą. Bet vis dėlto šilutiškėms teko pripažinti varžovių pranašumą 3:7.

blizgessAntras susitikimas buvo smagus, nes šilutiškės aikštelėje susitiko su geromis draugėmis tapusiomis Klaipėdos merginomis. Žaidimas buvo gražus bei draugiškas ir baigėsi lygiosiomis – 1:1. Komandos viena kitą pasveikino bei pasidžiaugė tokiu draugišku rezultatu. Bet organizatoriai nurodė spirti baudinius. Po jų serijos paaiškėjo, kad tądien pranašesnės buvo „Blizgės“.

Futbolininkių komandoms vietos nebuvo skiriamos – nugalėjo draugystė. Organizatoriai dėkojo už dalyvavimą ir visoms merginoms įteikė po dovanėlę.

„Blizgės“ neslėpė gerų emocijų ir pasakojo, kad žaisti paplūdimio futbolą smagu, nors kojas skauda ir smėlio pilnos akys. Bet kitąmet taip pat būtinai dalyvaus tokiame turnyre.