„Blizgės“ ir toliau blizga

fule F blizgeTauragėje surengtas mergaičių 7×7 futbolo turnyras Tauragės rajono mero taurei laimėti buvo skirtas kūno kultūros ir sporto dienai paminėti. Į turnyrą buvo pakviestos ir Šilutės merginų futbolo klubo „Blizgės“ komanda. Ji grižo ne tuščiomis – užėmė II vietą.

Turnyre dalyvavo tik trys komandos: Tauragės „SM2“, Gargždų „Banga“ ir Šilutės „Blizgės“. Komandos sužaidė po dvejas rungtynes (du kėliniai po 20 min.).

Mūsiškėms nepavyko įveikti Tauragės futbolininkių – teko pripažinti varžovių pranašumą rezultatu 2:0.

Susitikimas su Gargždų mergaitėmis buvo apylygis ir likus vos 2 minutėms iki rungtynių pabaigos „Blizgių“ komandos žaidėja Arimantė Momėnaitė pelnė lemiamą įvartį, kuris šilutiškėms atnešė pergalę. Arimantė taip pat buvo apdovanota kaip naudingiausia Šilutės žaidėja. Dar vieną suvenyrą kaip naudingiausia žaidėja gavo jaunoji Šilutės vartininkė Karina Momėnaitė.

Tauragės „SM2“ užėmė I vietą, „Blizgės“ – II , „Banga“ – III vietas.