„Blizgės“ sugundė merginas ir moteris pasirungti futbolo šventėje

futbolas IMGP2930Merginų futbolo komanda „Blizgės“ suorganizavo šaunią futbolo šventę, kurioje dalyvavo 8 moterų ir merginų komandos.
Pirmąją vietą, daugelių nuostabai, iškovojo šilutiškės, susibūrusios į „Širšių“ komandą.

Bet apie viską nuo pradžių…

A grupėje varžėsi linksma merginų komanda iš Žemaičių Naumiesčio „Naumiestukės“, žavios „Vydūno“ merginos, „Šilutės naujienų“ merginų komanda ir nenustygstantys mažieji „Martyno Jankaus“ atstovai.

B grupėje varžėsi iniciatyvios grožio ekspertės – „Oriflame“ komanda, visada smagios ir draugiškos merginos iš „Klaipėdos“, vietoje suburta komanda „Merginos United“ bei netikėtai susibūrusi ir, kaip pasirodė vėliau, smarkiai gelianti komanda „Širšės“.

Kad futbolininkės apšiltų, „Blizgių“ komandos atstovė Fausta Bagdonaitė pakvietė pašokti. Pasirodo, nėra taip lengva judėti šokio ritmu ir atkartoti Faustos rodomus žingsnelius. Po linksmo juoko palydėto apšilimo prasidėjo kovos.

Komandoms pogrupiuose sužaidus rato sistema (1 kėlinys – 15 min.) paaiškėjo, kas kovos dėl prizinių ir tolesnių vietų.

Dėl 7-8 vietų stojo varžytis „Naumiestukės“ ir „Oriflame“. Rungtynės baigėsi be įvarčių, tad teko spirti baudinius. Po jų serijos paaiškėjo, kad pranašesnės yra „Naumiestukės“.

Dėl 5-6 vietų kovojo „Šilutės naujienų“ ir „Klaipėdos“ komandos. Nors mūsiškės pasižymėjo tikrai pavyzdinga gynyba ir visai neblogomis kontratakomis, bet klaipėdietės demonstravo labai gražų susižaidimą, atrado priėjimą prie redakcijos vartų ir pelnė vienintelį įvartį, atnešusį pergalę.

Mažajame finale dėl 3-4 vietos susitiko „Martyno Jankaus“ žaidėjai ir „Merginos United“. Mažieji taip atkakliai gynėsi, kad, teisėjų sprendimu, varžovėms buvo leista spirti baudos smūgį. Viena iš „Merginų United“ žaidėjų jį puikiai realizavo ir išvedė komandą į priekį. Vėliau joms pavyko pelnyti dar vieną įvartį ir baigti rungtynes 2:0 savo naudai.

Finalui dar neprasidėjus, jau buvo diskutuojama, kad vyks įnirtinga kova. Tiek „Vydūno“, tiek „Širšių“ komandos buvo nusiteikusios kovingai, nes čia susipynė ir sportinis pyktis, ir asmeniniai interesai – dukryčių ir mamyčių kova. Abi komandos tikrai šauniai žaidė ir puolime, ir gynyboje, bet pelnyti įvarčio taip ir nepavyko. Finalinė baudinių serija, ir jau atrodė, kad „Vydūnas“ laiko pergalės taurę rankose, bet „Širšės“ puikiai realizavo lemiamą baudos smūgį ir laimėjo auksą.

Galutinė komandų rikuotė buvo tokia: „Širšės“, „Vydūnas“, „Merginos United“, „Martyno Jankaus“, „Klaipėda“, „Šilutės naujienos“, „Naumiestukės“, „Oriflame“.

Šventės iniciatorė, „Blizgių“ komandos trenerė Giedrė Lukšaitė dėkoja visoms savo „blizgutėms“, kurios kartu organizavo šią šventę, dėkoja ir visoms dalyvavusioms merginoms – jei ne jos, tai ir šventės nebūtų. Taip pat „ačiū“ žodis tartas teisėjams bei šventės draugams, kurie prisidėjo prie šventės įgyvendinimo.

Giedrė tikisi, kad tokią šventę pavyks surengti ir kitais metais. Taip pat merginas, norinčias kartu su „Blizgių“ komanda žaisti futbolą, kviečia tai padaryti kiekvieną ketvirtadienį 18.00 val. Šilutės miesto stadione.

Daugiau nuotraukų Facebook albume.