„Blizgės“ toliau džiugina pergalėmis

blizges 111„Blizgių“ komandos merginos ne iš tų, kurioms kalėdinę nuotaiką sukelia sausainukų kepimas ar namų ruoša prieš šventes. Jos mieliau rinkosi į salę treniruotis, kad gerai pasirodytų gruodžio 22 d. įvykusiame Kalėdiniame futbolo turnyre „Sauliaus transporto sistemų“ taurei laimėti.

Tąkart susirungė 5 merginų futbolo komandos: Gargždų „Banga“, Tauragės SM-2, Šilutės „Blizgės“, Klaipėdos I ir II komandos. Mūsiškėms pavyko iškovoti III vietos taurę, o pralaimėjusiųjų nebuvo.

Futbolininkės tryško gera energija

Jau renginio pradžioje gerų emocijų netrūko. Merginų komandos buvo pažįstamos, tad su šypsenomis pasitikdavo viena kitą futbolo aikštėje.

Buvo gražu stebėti, kaip po kiekvieno įvarčio merginos džiūgauja, šokinėja ratu. Jos tiesiog tryško energija ir skleidė gerą nuotaiką. Nors visos buvo draugiškos ir gal net paskelbus lygiąsias nebūtų buvę nusiskundimų, bet turnyras yra turnyras – stipriausi turi paaiškėti.blizges

I vietą iškovojo Klaipėdos I komanda – ji tikrai buvo verta laurų. II vieta džiaugėsi tauragiškės, o bronzos medaliais pasipuošė mūsų „Blizgės“. Merginos treniruojasi trumpiau nei metai, bet jau – prizines vietas laimi.

Pasak komandos vadovės Giedrės Lukšaitės, už tokius pasiekimus Šilutės futbolininkės dėkingos treneriui Svajūnui Česnuliui, kuris merginas treniruoja ir negaili naudingų patarimų.

Klaipėdos II komanda iškovojo IV vieta, o penktos liko jauniausios – Gargždų žaidėjos.

Palaikyti komandų bei pažiūrėti varžybų atvyko ir šio turnyro iniciatorius, „Blizgių“ rėmėjas Saulius Stankevičius. Jis dėkojo treneriams, žaidžiančioms moterims ir merginoms, pasidžiaugė jų atkaklumu.

Futbolą žaidė elniai  ir kiškiai

Renginio kulminacija buvo smagios „elnių“ ir „kiškių“ varžybos, kurioms teisėjavo Kalėdų Senelis. Jis netgi padėjo pralaiminčiai komandai taikliais įvarčiais į varžovių vartus. Varžyboms pasibaigus nuspręsta, kad laimėjo draugystė.

Vyko ir žongliravimo su kamuoliu bei įvarčių mušimo varžybos. Kamuolį žongliruoti galėjo visos futbolininkės. Džiugu, kad ilgiausiai kamuolį išmušinėjo „Blizgių“ atstovė Inga. Daugiausia įvarčių įmušė ir šias mini varžybas laimėjo klaipėdietė Karolina.

Komandos apdovanotos taurėmis, prizininkės gavo ir po medalį, komandų treneriai, rungčių nugalėtojos ir naudingiausios žaidėjos taip pat džiaugėsi prizais. Dauguma žaidėjų tvirtino, kad tai vienas linksmiausių turnyrų, kuriuose joms teko dalyvauti.