„Bočių“ 20-metį minėjo ir šilutiškiai

BočiaiSpalio 1 d. Lietuvos pensininkų sąjunga „Bočiai“ paminėjo savo veiklos 20-ties metų jubiliejų ir Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Renginys vyko Vilniaus Kongresų rūmuose. Į šventę buvo pakviesti visos respublikos „Bočių“ organizacijos delegatai, tarp jų – ir Šilutės „Bočiai“.

Sveikinimo žodį tarė LPS „Bočiai“ pirmininkas Petras Ruzgus, kuris apžvelgė daugiau kaip 40 tūkstančių narių vienijančios organizacijos veiklą. „Bočių“ sąjungoje yra 54 bendrijos, turinčios 18 skyrių, 9 klubai ir 45 meno kolektyvai.
Vyresnio amžiaus žmonės sudaro svarbią mūsų šalies visuomenės dalį, todėl jiems reikia nuolatinio dėmesio.  „Bočiai“ veiklą grindžia savo narių galimybėmis ir iniciatyva, kuri būtų įdomi, naudinga jiems patiems, visuomenei ir Tėvynei. Siekia, kad tarpusav io santykiuose vyrautų savanoriškumo, humaniškumo ir demokratiškumo nuostatos.

Pasveikinti „Bočių“ su jubiliejumi ir Tarptautine pagyvenusių žmonių diena atvyko ministro pirmininko patarėjas V.Valentinavičius, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Rimantas Dagys, „SODROS“ vadovas Mindaugas Sinkevičius ir kitų įstaigų atstovai.

Po oficialiosios dalies įvyko koncertas. Senjorams dainavo Nelė Paltinienė, Stasys Liupkevičius, pasirodė ir apie 20 „Bočių“ kolektyvų. Koncertą baigė Vilniaus „Bočių“ choras, kartu su visais šventės dalyviais sudainavęs „Ąžuolai žaliuos“.

Namo grįžome kupini malonių įspūdžių.

Janina VAIDEKAT,
LPS „Bočiai“ Šilutės skyriaus pirmininkė