Boksas: Kaune šilutiškiai iškovojo 3 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalius

Kaune Lietuvos bokso čempionate lapkričio 21 d. vyko lemiamos kovos dėl aukso medalių. Trys trenerio Vinco Murausko auklėtiniai - Austėja Aučiūtė, Edgaras Skurdelis ir Vytautas Balsys iškovojo šalies čempionų vardus, Marius Kontrimas ir Agnė Kilpienė tapo vicečempionais, o Renata Aleknaitė iškovojo bronzą.

Dėl Lietuvos čempionų vardų boksininkai kovojo 8-iose, o boksininkės 6-iose svorio kategorijose. Trečią varžybų dieną vyko net 20 pusfinalio kovų – 16 vyrų ir 4 moterų.

Šeštadienį išdalinti medaliai Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionate. Lietuvos čempionatas surengtas jau 94-ąjį kartą. Nuo 1925 metų organizuojamas šalies čempionatas nevyko tik kartą – 1939 metais.

Kaune Lietuvos sporto universitete vykusiose šalies pirmenybėse kovojo 70 dalyvių – 51 boksininkas ir 19 boksininkių. Boksininkai medalius išsidalijo 8-iose, o boksininkės 6-iose svorio kategorijose.

Svorio kategorijoje iki 69 kg penktą kartą Lietuvos čempionato auksą laimėjo šilutiškė Austėja Aučiūtė. Finale Austėja taškais 5:0 įveikė kaunietę Augustiną Markelionytę.

Svorio kategorijoje iki 81 kg finale Karolina Paulauskaite iš Kretingos vieningu teisėjų sprendimu taškais 5:0 nugalėjo šilutiškę Agnę Kilpienę. Agnei atiteko sidabro medalis.

Įspūdingą Lietuvos rekordą pasiekė Marius Vyšniauskas. Panevėžietis Lietuvos čempionu tapo jau 17 kartą ir pagerino iki tol kauniečiui Vitalijui Subačiui priklausiusį Lietuvos rekordą. Svorio kategorijoje iki 52 kg finale M. Vyšniauskas taškais 4:1 nugalėjo šilutiškį Marių Kontrimą. Jam atiteko sidabro medalis.

Svorio kategorijos iki 57 kg finale užtikrintą pergalę iškovojo ir jau ketvirtą kartą Lietuvos čempionu tapo šilutiškis Edgaras Skurdelis. Antrame raunde E. Skurdelis įrodė savo pranašumą prieš kaunietį Nedą Keršulį.

Trečius metus iš eilės Lietuvos čempionu tapo šilutiškis V. Balsys. Svorio kategorijoje iki 75 kg finale V. Balsys vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo 2016 m. čempioną vilnietį Aleksandrą Mironovą.
Čempionė A. Aučiūtė dėkoja visiems rėmėjams ir savo komandai, kurie prisidėjo prie pergalės.