Boksininkai džiugina laimėjimais

boksasŠilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai puikiai boksuojasi įvairiuose Europos, tarptautiniuose bei Lietuvos čempionatuose. Iš jų jie parsivežė ne vieną medalį. Pasak trenerio, nespėjus grįžti iš vieno čempionato, po kelių dienų reikia važiuoti į kitą. Žinoma, tai vargina, bet norint gerų rezultatų reikia dirbti.

Europos čempionate – 2 šilutiškiai

Prieš mėnesį vyko dešimtasis Europos moksleivių čempionatas Anapoje (Rusija). Lietuvai atstovavo 5 boksininkai, iš jų du – V.Murausko auklėtiniai Lukas Petrauskas ir Vytautas Balsys.

43 kg svorio kategorijoje L.Petraukas ketvirtfinalyje pralaimėjo gruzinui G.Manzavydze 4 taškais, nes varžovas buvo aukštesnis, greitesnis bei techniškesnis.

62 kg svorio kategorijoje ketvirtfinalyje V.Balsys pralaimėjo kovą rusų komandos kapitonui K.Kitajevui. Pasak V.Murausko, Vytautas buvo vertas čempiono vardo, bet ne visada ringo teisėjai būna objektyvūs. O su jais nepasiginčysi.

Iš Klaipėdos – su 4 medaliais

Klaipėdoje neseniai vyko Lietuvos vyrų čempionatas. 56 kg svorio kategorijoje šilutiškis Viktor Komkov finale įveikė kaunietį R.Jefremovą ir džiaugėsi čempiono titulu.

Edgaras Skurdelis 60 kg svorio kategorijos finale vos tašku nusileido klaipėdiečiui G.Vaitkui ir iškovojo sidabrą.

69 kg svorio kategorijoje Deividas Girulis iškovojo III vietą, nusileidęs buvusiam V.Murausko auklėtiniui Pauliui Petroniui. Paulius tapo šios svorio kategorijos čempionu.

Svorio kategorijoje +91 kg šilutiškis Giedrius Sedleckas kovą pralaimėjo kauniečiui A.Petruševičiui ir buvo apdovanotas bronzos medaliu.

Tarptautinis turnyras Sovetske

Sovetske lapkričio pradžioje vyko tarptautinis turnyras, kuriame dalyvavo visų amžiaus grupių boksininkai iš Sankt Peterburgo, Čečėnijos, Latvijos, Čekijos, Lietuvos ir kitų šalių.

Jaunučių grupėje Lukas Petrauskas (46 kg sv. kat.) pusfinalyje pralošė latviui E.Koržienievskiui ir liko trečias.

Vytautas Balsys 63 kg sv. kat. visas tris kovas laimėjo ir tapo čempionu, finale įveikęs rusą A.Lugovskį.

E.Skurdelis pusfinalyje nokautavo čečėną, o finale įveikė Rusijos atstovą R.Neviežiną ir tapo čempionu.

Dabar patys jauniausieji boksininkai ruošiasi jaunučių pirmenybėms, kurios vyks lapkričio 15-17 dienomis, Kaune.

V.Komkov rimtai ruošiasi artėjančiam pasaulio jaunučių čempionatui, kuris vyks lapkričio 25 – gruodžio 8 dienomis Jerevane.