Boksininkai džiugina pasiekimais

boksas kaune JAUNUCIAI FŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos moksleivių jaunučių ir Lietuvos moksleivių jaunių bokso pirmenybėse, iš kurių parsivežė nemažai medalių bei dar kartą įrodė, kad treneris Vincas Murauskas puikiai ugdo Šilutės boksininkus. Jų pasiruošimas nenuėjo perniek – iškovoti net 3 aukso medaliai.

Jaunučių boksas

Pasvalyje vykusiose Lietuvos moksleivių jaunučių bokso pirmenybėse dalyvavo 4 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai ir visi pasipuošė medaliais.

Julius Pečkys (Rusnės pagr. mokykla) sv. kat. iki 37 kg iškovojo čempiono vardą, finale varžovą nugalėjęs nokautu. Julius jau ketvirtą kartą pasipuošė jaunučių pirmenybių aukso medaliu.

Dar vieną aukso medalį iškovojo Aurimas Koroliovas (sv. kat. 44,5 kg), Šilutės Pamario pagrindinės mokinys. Jis Lietuvos jaunučių bokso pirmenybėse čempionu tapo trečią kartą.
boksas kaune v. baLSYS F1
III vietą iškovojo Rytis Skurdelis (Vainutas, 43 kg sv. kat.) ir Lukas Girskis (Pamario pagr. mokykla, 52 kg sv. kat.).

Jaunių boksas

Iš Kauno, kur surengtos Lietuvos moksleivių jaunių pirmenybės, šilutiškiai taip pat parsivežė medalių.

Pamario pagr. mokyklos mokinys Vytautas Balsys (66 kg sv. kat.), įveikęs tris varžovus, pasipuošė aukso medaliu.

Pasak trenerio V.Murausko, V.Balsiui šie metai labai sėkmingi. Jis tapo Lietuvos jaunių čempionato nugalėtoju, Lietuvos jaunių žaidynių bei Lietuvos moksleivių pirmenybių nugalėtoju, dalyvavo pasaulio ir Europos čempionatuose.

Tos pačios mokyklos mokinys Robertas Jokulys (75 kg sv. kat.) laimėjo pirmą ir antrą kovas, tačiau finale nusileido varžovui. Robertui atiteko sidabro medalis.

Sv. kat. +80 kg Justas Bružas (Saugos) pasipuošė bronza.