Boksininkai gąsdino varžovus ir rinko medalius

boksas f1Pasvalyje vykusiame Lietuvos rajonų jaunučių (13-14 metų) bokso čempionate varžėsi 120 jaunųjų boksininkų ir 15 komandų.

Šilutės sporto mokyklos jaunieji boksininkai, trenerio Vinco Murausko auklėtiniai Julius Pečkys ir Lukas Petrauskas parsivežė medalius.

Dar vienas V.Murausko auklėtinis – Vytautas Balsys su Lietuvos jaunių rinktine dalyvavo Tarptautinėse varžybose Ukrainoje, iš kur taip pat grįžo su medaliu.

Šilutiškis išgąsdino varžovą

J.Pečkys (svorio kategorija iki 36 kg) ringe pirštines surėmė su Pasvalio garbę ginančiu boksininku. Taip jau susiklostė, kad teisėjų nebūta objektyvių ir pralaimėjimas skirtas mūsiškiui, nors, daugumos nuomone, būtent Juliaus ranka turėjo būti iškelta pasibaigus kovai. Kaip ten bebūtų, Julius vis tiek sugebėjo parvežti bronzos medalį.

Kartais užtenka šauniai pasirodyti pirmose kovose ir taip išgąsdinti savo varžovą. Tą įrodė perspektyvus boksininkas L.Petrauskas, 50 kg svorio kategorijoje nesunkiai įveikęs varžovą iš Telšių. Lukas laukė finalinės kovos, kuri neįvyko, mat varžovas iš Kėdainių atsisakė kovos. Greičiausiai jo treneris jau matė, kad vis tiek čempionu taps mūsiškis. Tad Lukas tapo savo svorio kategorijos Lietuvos rajonų jaunučių čempionu.

Ukrainoje buvo visko

Umane (Ukrainoje) vyko tarptautinis bokso turnyras, kuriame dalyvavo ir Lietuvos jaunių rinktinė. Jos sudėtyje yra Šilutės sporto mokyklos auklėtinis V.Balsys.

Vytautas 66 kg svorio kategorijoje pirmąją kovą vienbalsiai laimėjo prieš ukrainietį. Antroji kova nebuvo tokia lengva ir teko pripažinti pralaimėjimą (3:2) prieš Ukrainos nacionalinės rinktinės atstovą, kuris ir tapo tądien čempionu. O mūsiškis pasipuošė bronzos medaliu.

Treneris V.Murauskas džiaugiasi savo auklėtiniais. Tai perspektyvūs boksininkai, pasižymintys geru mąstymu ringe, darbštumu treniruotėse, užsispyrimu ir vyrišku charakteriu kovodami. Jei ir toliau šie vaikinai taip dirbs bei sieks savo tikslų, tikrai dar ne kartą garsins Šilutę ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Taip pat treneris pridūrė, kad laukia visų norinčių sportuoti. Kuo jaunesnis pradėsi, tuo didesnė tikimybė, kad daugiau pasieksi.