Boksininkai grįžo su visų spalvų medaliais

Panevėžio vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame paaiškėjo geriausi šalies jaunieji boksininkai. Vinco Murausko treniruojami šilutiškiai iškovojo 2 aukso, 3 sidabro ir 1 bronzos medalį.

Čempionate puikiai pasirodė V. Murausko treniruojami mūsų boksininkai M. Žemaitaitis, T. Olberkis, M. Dubauskas, J. Pudžmytė, V. Jucikaitė, E. Miknevičiūtė, A.Vaičiulytė, U. Štrapėlaitė ir V. Retenis.

Čempionate pirštines surėmė 112 dalyvių – 87 vyrai ir 25 moterys, vyrai varžėsi 13-oje svorio kategorijų, moterys – 12-oje.

Moterų grupėje šalies čempionėmis tapo šilutiškės Augustė Vaičiulytė (iki 50 kg) ir Enrika Minkevičiūtė (iki 52 kg), abi iš Šilutės pirmosios gimnazijos. Antras vietas iškovojo tos pačios gimnazijos mokinės Jovita Pudžmytė (60 kg) ir Vytautė Jucikaitė (+81 kg).

Ugnė Štrapėlaitė iš Vydūno gimnazijos (66 kg) iškovojo bronzą, o 92 kg svorio kategorijoje vydūnietis Mažvydas Žemaitaitis – sidabro medalį. Ignas Žemaitis ir Mantas Dubauskas iš Vydūno ir Vilmantas Retenis iš Turizmo ir verslo mokyklos tenkinosi penktomis vietomis.

Miestų rikiuotėje geriausiai pasirodė kauniečiai, antroje vietoje Biržų, trečioje – Jonavos sportininkai. Finalininkai kovo 13–16 d. varžysis Vilniuje vyksiančiame jau 19-tame tarptautiniame Dano Pozniako jaunimo bokso turnyre.