Boksininkai parsivežė 10 aukso medalių

boksas FfŠilutės sporto mokyklos boksininkai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas, vasario 9-11 dienomis Tauragėje dalyvavo Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusiųjų vyrų ir moterų bokso čempionate. Šilutės sportininkų pasirodymas nepaliko abejingų net priešininkų trenerių: mūsiškiams pavyko iškovoti net 10 aukso medalių, 2 sidabro ir 1 bronzos medalius.

Taip pat mūsų boksininkai gavo čempionato taurę „Geriausia komanda“, o treneriui įteiktas padėkos raštas už aukštus sportinius pasiekimus Lietuvos rajonų bokso čempionate.

Čempionate boksininkai turėjo kovoti po 3 raundus 3 minutes. Šaunu, kad daugeliui šilutiškių neprireikė visų trijų raundų.
Merginų jaunimo grupėje čempionių vardus iškovojo šilutiškė Monika Eglynaitė ir Gabrielė Bagdonaitė. Jos abi finalinėse kovose priešininkes įveikė techniniais nokautais.

Aukso medaliai atiteko ir Juliui Pečkiui bei Lukui Petrauskui. Lukas savo varžovą II raunde pasiuntė į techninį nokautą.

Aurimas Koroliovas pasipuošė sidabro medaliu, o komandos draugui Aleksandrui Neceliui atiteko bronza.

Moterų grupėje auksu pasipuošė šilutiškės Lina Miklovytė ir Austėja Aučiūtė.

Vyrų grupėje dviem šilutiškiams užteko pirmojo raundo, kad iškovotų čempiono vardus. Vytautas Balsys į nokdauną pasiuntė kretingiškį, o Robertas Jokulys savo varžovą iš Tauragės nugalėjo techniniu nokautu.

Šilutiškių komandoje būta ir daugiau auksinių vyrų – tai visus varžovus įveikę Marius Kontrimas ir Modestas Urbonas. Sidabro medalis atiteko Adrijui Skurdeliui.