Boksininkai parsivežė sidabrą ir bronzą

boksasLietuvos jaunimo bokso čempionate Panevėžyje dalyvavo visos Lietuvos, tarp jų – ir  Šilutės boksininkai. Šilutės sporto mokyklai atstovavo trys auklėtiniai, dviem iš jų pavyko parvežti medalius.

Kaip suaugusiųjų čempionatuose, taip ir jaunimo, boksininkai kovojo 3 raundus po 3 minutes. Tik jaunimas, kitaip nei suaugusieji, ringe kovojo su šalmais.

Šilutės žemės ūkio mokyklos moksleivis Tomas Vaitkus kovojo 91 kg svorio kategorijoje. Šis perspektyvus boksininkas įveikė kaunietį Vytautą Klimavičių, šiaulietį Kęstą Pastoraitį. O nugalėti praėjusių metų čempioną Rytį Sutkų (Panevėžys) Tomui, deja, nepavyko. Todėl šilutiškiui atiteko sidabro medalis.

Šilutiškis Saulius Macijauskas +91 kg svorio kategorijoje iškovojo III vietą. Šis Pamario pagrindinės ir Šilutės sporto mokyklos moksleivis laimėjo prieš kaunietį Ovidijų Genusauską ir Juozą Podelį iš Akmenės. Bet Sauliui teko pripažinti kauniečio Vytauto Tamošiūno (jis tapo čempionu) pranašumą.

Dar vienas trenerio Vinco Murausko auklėtinis Mantas Milkeris kovojo 64 kg svorio kategorijoje ir laimėjo tik vieną kovą, todėl į gimtąjį miestą grįžo be medalio.