Boksininkai sėkmingai pasirodė Lietuvos čempionate

 boksas visiMarijampolėje vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas. Šilutės sporto mokyklos Vinco Murausko treniruojami auklėtiniai parsivežė ir sidabro, ir bronzos medalius.    

Julius Pečkys ringe susitiko su varžovais, sveriančiais 54 kg. Rezultatu 3:0 nugalėjęs tris varžovus Julius džiaugėsi 7 kartą tapęs Lietuvos čempionu.

Komandos draugui Mantui Jankauskui +80 kg svorio kategorijoje atiteko bronza, o Aurimas Koroliovas (57 kg sv. kat.) liko be medalio. Trečioje kovoje jis pralošė būsimam tos dienos čempionui panevėžiečiui D.Bagdonavičiui.boksas petrauskas evaldas lileikis aivaras

Šilutiškė boksininkė Gabrielė Bagdonaitė I vietą iškovojo ir aukso medaliu pasipuošė 80 kg svorio kategorijoje – finale varžovę ji įveikė 3:0.
Komandos draugei Monikai Eglynaitei (63 kg sv. kat.) finale iš pradžių sekėsi labai gerai ir atrodė, kad visi raundai turėtų baigtis jos naudai, bet vėliau scenarijus apsivertė į kitą pusę – teko pripažinti pralaimėjimą 2:1 ir priimti sidabro medalį.

Garsiausias Šilutės boksininkas Evaldas Petrauskas Turkijos mieste Samsune vykusiame olimpiniame atrankos turnyre užėmė II vietą. Evaldas puikiai vykdė visus trenerio nurodymus, daug atakavo ir gerai gynėsi, bet net 22 cm aukštesnis varžovas iš Azerbaidžano buvo stipresnis. Nors pralaimėtas finalas šiek tiek visus nuliūdino, bet tikslą iškovoti olimpinį kelialapį Evaldas įgyvendino.