Boksininkai V.Balsys ir R.Jokulys vėl džiugina pergalėmis

boksas balsys_murauskas_jokulysSpalio 5-10 dienomis Vinco Murausko treniruojami boksininkai Vytautas Balsys ir Robertas Jokulys kartu su Lietuvos jaunių – jaunimo rinktine dalyvavo tarptautiniame turnyre Rusijoje, Ivanovo mieste. Rinktinę lydėjo jos treneris Vidas Bičiulaitis (Kaunas).
Turnyre dalyvavo boksininkai iš devynių valstybių. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo čempionų titulus, o Vytautas pripažintas techniškiausiu boksininku.

V.Balsys su varžovais varžėsi 75 kg svorio kategorijoje. Įveikęs pirmąjį varžovą baltarusį, Vytautas stojo į kovą su Rusijos atstovu. Jį nugalėjęs iškopė į finalą. Finale šilutiškis pirštines surėmė su dar vienu rusu, ir jį įveikęs tapo čempionu bei pasipuošė aukso medaliu. Taip pat Vytautui įteikta techniškiausio boksininko taurė.

R.Jokulys taip pat pelnė aukso medalį ir čempiono vardą. Jis svorio kategorijoje iki 91 kg pirmoje kovoje įveikė Latvijos atstovą, antroje – estą, o finale susitikęs su rusu jį antrajame raunde pasiuntė į nokautą.

Abu perspektyvūs Šilutės boksininkai dabar intensyviai ruošiasi pasaulio jaunimo čempionatui, kuris vyks Sankt Peterburge lapkričio 14-27 dienomis.

Pasak trenerio V.Murausko, Robertas su Vytautu turėjo dalyvauti 10 dienų truksiančioje stovykloje Kaune, bet dėl mokslų (abu – abiturientai) bei dėl to, kad į stovyklą reikia vykti savo lėšomis, treneris nusprendė stovyklą jiems surengti pats – nemokamą ir Šilutėje.

V.Murausko stovykloje treniravosi ir Austėja Aučiūtė. Ji intensyviai ruošiasi Europos moterų bokso čempionatui, kuris vyks taip pat lapkričio 14-27 dienomis Bulgarijoje.