Boksininkams – auksas, bronza ir pripažinimas

boksasAnapoje (Rusija) vyko Europos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 323 boksininkai iš 38 šalių. Tarp dalyvių – ir du Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai – Vytautas Balsys ir Robertas Jokulys.

Dar trys šilutiškiai puikiai pasirodė tarptautiniuose bokso turnyruose Panevėžyje bei Liepojoje. Panevėžyje Tomas Olberkis pripažintas techniškiausiu turnyro boksininku.

Pamario pagrindinę mokyklą lankantis R.Jokulys 80 kg svorio kategorijoje pirmą kovą (3 raundai po 3 min.) laimėjo prieš rumuną R.Cristien. Antroje kovoje taip pat stipresnis buvo šilutiškis – laimėjęs kovą prieš italą S.Scala techniniu nokautu iškovojo teisę kovoti toliau. Kovoje su lenku F.Forys R.Jokulys taip pat šventė pergalę. Pusfinalyje šilutiškis susitiko su T.Talnakaev iš Rusijos, šis varžovas buvo pranašesnis už Robertą, bet mūsiškis vis tiek pasipuošė medaliu – bronzos.

Šilutės pirmosios gimnazijos gimnazistas V.Balsys 70 kg svorio kategorijoje pralošė ukrainiečiui O.Dimitrianko 2:1 ir liko 8 vietoje iš 19.

Panevėžyje vykusiame tarptautiniame bokso turnyre B.Karpačiausko taurei laimėti dalyvavo Baltarusijos, Latvijos, Norvegijos, Lenkijos ir Lietuvos boksininkai. Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Edvinas Puplauskas 64 kg svorio kategorijoje visas tris kovas laimėjo ir pasipuošė aukso medaliu.

T.Olberkis iki 91 kg svorio kategorijoje taip pat turėjo tris kovas. Įveikęs Lietuvos, Baltarusijos atstovus, finale susitiko su lietuvaičiu A.Taraškevičiumi (Europos čempionato 8 vietos laimėtojas) ir jį nugalėjęs iškovojo čempiono vardą. Tomas buvo pripažintas ir techniškiausiu turnyro boksininku bei apdovanotas taure.

Liepojoje (Latvija) vyko tarptautinis I.EnkuzoĀbokso turnyras. Šilutiškis Deividas Girulis 69 kg svorio kategorijoje iškovojo I vietą, finale įveikęs Latvijos atstovą.