Boksininkas E.Petrauskas: atvažiavau kovoti ir niekam neketinu atiduoti pergalės

petrauskasTraksėdiškis Evaldas Petrauskas ketvirtadienį jau antrą kartą kopos į olimpinį ringą. Europos vicečempioną įveikusio atleto šįkart laukia kova su žemyno čempionu.

„Prieš burtus norėjau tik vieno – nesusidurti su olimpiniu čempionu Vasilijumi Lomačenka. Su visais kitais Evaldas gali boksuotis lygiai”, – portalą 15min.lt tikino Lietuvos bokso rinktinės vyriausiasis treneris Vladimiras Bajevas.

Ketvirtadienį 22.45 val. Lietuvos laiku E.Petrauskas mėgins žengti dar vieną žingsnį svajonės link. Svorio kategorijos iki 60 kg aštuntfinalyje olimpiados debiutantas surems pirštines su turku Fatihu Kelesu.

Po vieną pergalę Londone jie jau iškovojo. E.Petrauskas 20:12 pranoko Europos vicečempioną vengrą Miklosą Vargą. F.Kelesas 15:8 palaužė Abdelkaderą Chadi iš Alžyro.

Kuris – turkas ar lietuvis – prasibraus į ketvirtfinalį, paaiškės po jų akistatos ringe.

„Dabar laukia kova su praėjusių metų Europos čempionu. Bus labai sunku. Neteko ir su juo kovoti – Evaldui labai daug vyresnių boksininkų nepažįstami, nes jis tik pernai perėjo iš jaunimo į vyrų boksą, tad buvo per mažai laiko susitikti su patyrusiais varžovais.

Kai svėrėmės ir traukėme burtus, man vienintelis varžovas, kėlęs nerimą, buvo olimpinis čempionas V.Lomačenka. Nenorėčiau su juo susitikti. Bet burtai buvo palankūs, jis atsidūrė kitoje tinklelio pusėje, o su visais kitais mes galime boksuotis lygiai”, – portalui 15min.lt sakė treneris V.Bajevas.

Treneriui abu boksininkai sako: atvažiavome kovoti ir niekam neketiname atiduoti pergalės.

– E.Petrauskui nuolat tenka mesti svorį. Ar tai neatima iš jo jėgų? – klausė trenerio 15min.lt.

– Jis jau ketverius metus yra toje pačioje svorio kategorijoje, nors sportininkas dar jaunas, tebeauga. Todėl olimpiada tikriausiai bus paskutinės varžybos šioje kategorijoje. Pereisime į sunkesnę – iki 64 kg.

Gerai, kad olimpiadoje tarp kovų – trijų dienų tarpas. Yra laiko atsigauti, o tam sąlygos čia tikrai geros. Kai po pirmos kovos vidurnaktį grįžome į kaimelį, Evaldą dar valandą masažavo. Nes po tokios sunkios kovos reikia kaip galima greičiau grąžinti sportininkui jėgas. Juolab kad jam prieš varžybas teko mesti svorį.

15min logo