Boksininkė A. Aučiūtė priėmė Kaukėno mestą iššūkį

Tris metus iš eilės Rimanto Kaukėno paramos grupė drauge su klubais „Osu“ ir „Shori“ organizuoja Kiokušin karatė turnyrą „Let‘s Join the Fight Together“, kuriame sportininkai kovodavo ne tik dėl medalių, bet ir dėl sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šviesesnės vaikystės.

Šiemet dėl pandemijos ir saugumo varžybos neįvyko, tačiau vietoje jų nuo lapkričio 3 d. visi neabejingi labdaringam tikslui buvo kviečiami priimti „Let‘s Join the Fight Together“ iššūkį.

Organizatoriai džiaugiasi, kad jų sumanymas įtraukė žmones, kurie dalinosi gerumu ir prisidėjo prie pagalbos tiems, kurie kasdien kovoja už galimybę gyventi.

Prie iššūkio prisijungė ir nemažai žymių Lietuvos sportininkų: boksininkai – šilutiškė Austėja Aučiūtė, Egidijus Kavaliauskas, Daugirdas Šemiotas, Tadas Tamašauskas, gimnastas Rokas Guščinas, Dakaro ralį motociklu įveikęs Arūnas Gelažninkas, tailandietiško bokso kovotojas Deividas Danyla, Marius Jovaiša, aktorius Andrius Žiurauskas bei daugelis kitų geros valios žmonių.

Šios iniciatyvos metu surinkta 2000 eurų, kurie bus skirti sunkiai sergantiems vaikams – med. įrangai ir medikamentams pirkti, svarbioms gydymo procedūroms ir operacijoms bei slapčiausioms mažųjų kovotojų svajonėms.