Boksininkės iš Rygos parsivežė čempionių titulus

box fAntrą kartą surengtame „Riga Ladies Boxing cup“ merginų ir moterų turnyre dalyvavo 16-os valstybių boksininkės. Į Latvijos sostinę Rygą išvyko ir Lietuvos rinktinė (treneriai D. Katkevičius ir V. Murauskas), kurioje buvo aštuonios dailiosios lyties atstovės. Tarp jų – ir trys Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko treniruojamos sportininkės: Austėja Aučiūtė, Iveta Lešinskytė ir Rugilė Altaravičiūtė. Visam trejetui pavyko parsivežti medalius. Iš viso Lietuvos rinktinė iškovojo 3 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalį.

Turnyro čempionės titulą svorio kategorijoje iki 69 kg iškovojo A. Aučiūtė, kuri finale rezultatu 5:0 nugalėjo Ukrainos atstovę. Aukso medalis atiteko ir tauragiškei, kuri treniruojasi Šilutėje, I. Lešinskytei. Ji svorio kategorijoje iki 81 kg, finale, vieningu teisėjų sprendimu, 5:0 įveikė ukrainietę.

Dar vienai V. Murausko auklėtinei R. Altaravičiūtei atiteko bronza. Ji svorio kategorijos iki 54 kg pusfinalyje, rezultatu 0:5 irgi pralaimėjo ukrainietei.