Boksininkų kovos Kaune ir Čekijoje

boksas3Šilutiškiams – auksas ir bronza

Kaune vykusiame tarptautiniame Ričardo Tamulio vardo jaunių bokso turnyre jėgas išmėgino 64 atletai iš Suomijos, Rusijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Mūsų šalies garbę gynė perspektyvūs Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai Vytautas Balsys ir Tomas Olberkis, treniruojami Vinco Murausko.

V.Balsys kovojo 66 kg svorio grupėje. Pirmojoje kovoje Vytautas, vienbalsiu teisėjų sprendimu, nugalėjo latvį (3:0). Antrojoje kovoje mūsiškis susirungė su lenku. Neatlaikęs Vytauto smūgių, varžovas II raunde neberodė noro kovoti, tad šilutiškis aiškia persvara jau antrame raunde laimėjo kovą.

Finalinėje kovoje susitiko du lietuviai – panevėžietis Augustas Beliūnas ir šilutiškis Vytautas Balsys.  Vytautas  įveikė varžovą 3:0 ir džiaugėsi čempiono vardu.

Komandos draugas Tomas Olberkis sv. kategorijoje +81 kg kovodamas su Latvijos atstovu jau pirmajame raunde demonstravo pranašumą ir iš ringo išėjo nugalėjęs.

Antroje kovoje Tomui su varžovu iš Latvijos reikėjo rimtai pakovoti. Deja, teisėjas nusprendė, kad rezultatu 1:2 pranašesnis buvo varžovas. Tomui atiteko bronzos medalis.

Iš Čekijos – su glėbiu dovanų

Čekijoje vyko tarptautinis jaunių bokso turnyras, kuriame dalyvavo ir V.Balsys. Jis svorio kategorijoje 66 kg pirmoje kovoje rezultatu 3:0 įveikė Vengrijos atstovą.

Antroje kovoje Vytautas susitiko su čeku ir jau pirmame raunde aiškia persvara laimėjo. Už šią pergalę jis buvo apdovanotas aukso medaliu, taure, bokso pirštinėmis bei kitais vertingais prizais.

Lapkričio 9 dieną V.Balsys išskrido į Anapos miestą (Rusija), kur vyksta jaunių Europos bokso čempionatas. Apie Vytauto pasiekimus informuosime vėliau.