Broliai Sagalec parsivežė medalius

dziudo sagalec ir lukosiusDu savaitgalius Latvijoje varžėsi Šilutės dziudo imtynininkai. Broliai Ernestas ir Edvardas Sagalec buvo tarp turnyrų lyderių.

Rygoje surengtame tarptautiniame dziudo turnyre dalyvavo sportininkai iš Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Lietuvos bei Latvijos.

Šilutės dziudo klubui atstovavo Ernestas ir Edvardas Sagalec, Rokas Šadzevičius ir Justas Pauparis.

Rokas su Justu savo svorio kategorijose pirmas kovas laimėjo, antrame rate ir paguodos kovas pralaimėjo ir užėmė 7 vietas.
Svorio kategorijoje iki 50 kg III vietą iškovojo Ernestas. Edvardas svorio kategorijoje iki 55 kg finale nusileido Baltarusijos sportininkui ir liko antras.

Praėjusį šeštadienį vyko Latvijos U-18 dziudo čempionatas. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai Edvardas ir Ernestas Sagalec šiame čempionate dalyvavo su specialiais leidimais, kadangi buvo jaunesni už savo varžovus trejais metais.

Abu šilutiškiai savo svorio kategorijose iškovojo aukso medalius, nepalikę jokių šansų laimėti savo tituluotiems varžovams.

Nedaug iki medalio pritrūko ir Mantui Jukniui, kuris pralaimėjo kovą dėl trečios vietos Lido klubo atstovui ir liko 4 vietoje.

Kitą savaitgalį jauniai vyks į Taliną, o jaunimas – į U-21 Lietuvos čempionatą.