Broliai Sagalec rungtyniavo tarpusavyje

DZIUDOElektrėnuose vykusiose Lietuvos moksleivių dziudo pirmenybėse dalyvavo 11 Šilutės sporto mokyklos auklėtinių, treniruojamų Rimvydo Lukošiaus.

Savo svorio kategorijose nugalėtojais tapo Edvardas Sagalec, Arnas Šikšnius ir Paulius Jatautas, dar trys sportininkai pelnė sidabro medalius.

Jaunučių grupėje, svorio kategorijoje iki 38 kg, lygių nebuvo broliams Sagalec, kuriems tarpusavyje teko kovoti finale. Čempionu tapo Edvardas, o Ernestas liko antras.

Svorio kat. iki 55 kg finale kovėsi Justas Pauparis, kuris nusileido kauniečiui M.Gružauskui ir liko antras.

Sv. kat. iki 66 kg čempionu tapo Arnas Šikšnius, kuris finale nesunkiai įveikė Plungės atstovą.

Jaunių grupėje, svorio kat. iki 90 kg, lygių nebuvo Pauliui Jatautui, jis tapo nugalėtoju. Šiuo metu Paulius treniruojasi sporto centre.

Svorio kat. virš 90 kg antras liko Šarūnas Dulkys, finale nežymiai nusileidęs vilniečiui.

Turnyre gerai pasirodė Dominykas Šatkus ir Martynas Bernotas, kuriems nedaug pritrūko iki medalių, jie liko penkti. Kitiems sekėsi prasčiau, bet jie įgijo geros kovinės patirties.