Bunda ne tik gamta, bet ir aktyvaus poilsio mėgėjai

Nors lauke vos 5 laipsniai aukščiau nulio, bet vaikščiojant Šilutės pylimu jau matome bėgiojančius ir dviračiais ar paspirtukais važinėjančius šilutiškius. Karantino metu sporto salės uždarytos, tad aktyvaus poilsio ir sporto mėgėjai jau plūsta į gatves.

Asociatyvi nuotr.

Naktimis vis dar sulaukiame šalčių, tad važinėdami dviračiais ir paspirtukais pamario gyventojai vis dar dėvi žiemišką aprangą: kepurę, pirštines, o bėgikai priešingai – dėvi šortus.

Pasak aktyvaus sporto mėgėjo Dariaus, bėgiojimas pliusinėje temperatūroje daug malonesnis, o po buvusių bėgiojimų žiemos laikotarpiu norisi „šokti į šortus“.

„Žiemą pylimu bėgau tik keletą kartų ir savo kelyje sutikdavau vos kelis žmones. Dabar sutinku daugiau šilutiškių, tad smagu ne tik pabėgioti, bet ir pasižmonėti“, – sakė bėgikas.

Su visa šeima į pylimo taką dviračiais atvažiavusi Rūta pasakojo, kad tai pirmas pasivažinėjimas šiemet.

„Sunkiausia buvo žiemą, karantinas stipriai apribojo pramogas. Žinoma, buvo laikas kai galėjome pasidžiaugti sniegu, bet pavasariui atėjus jau vien pasivažinėjimas dviračiais su šeima – didelė pramoga. Galbūt karantinas ir į naudą, pradedame vertinti mums įprastus dalykus“, – pasakoja Rūta.

Korespondentė, interneto svetainės administratorė.