Būsimieji apdailininkai remontavo Saugų vaikų globos namus

turizmo mokykla 1 saugu vaiku namuoseNeseniai gražią bendradarbiavimo akciją Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos mokiniai įgyvendino Saugų vaikų globos namuose: apdailininko specialybės 56AP ir 53A grupių mokiniai čia atliko remontą.

Statybinės medžiagos ir žaliavos – globos namų, darbas – profesinės mokyklos.

Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykloje mokosi nemažai mokinių iš Saugų vaikų globos namų. turizmo mokykls saugu vaikams padeku iteikimas 10Daugiausia jų yra pasirinkę apdailininko specialybę. Profesinėje mokykloje vaikų namų auklėtiniai mokomi ne tik profesinių dalykų, bet ir ugdomi jų darbiniai įgūdžiai, reikalingi tolimesniame savarankiškame gyvenime.   Ši akcija buvo naudinga abiem pusėms – būsimi apdailininkai įgijo praktinių įgūdžių realiame objekte, o vaikų globos namų auklėtiniai gyvens naujai išremontuotuose kambariuose.

Toks bendradarbiavimas buvo naudingas ir profesijos mokytojams, kurie dažnai susiduria su našlaičių ir socialiai apleistų vaikų ugdymo problemomis. Mokytojai pamatė, kokios vaikų globos namų auklėtinių gyvenimo sąlygos, tvarka, pabendravo su auklėtojais, aptarė ugdymo ir elgesio problemas. Tikimės, kad abiejų ugdymo įstaigų bendradarbiavimas tęsis ir toliau.