Būsimieji pirmokai atsisveikino su nerūpestinga vaikyste

pirmoku svente DSCN0080Artėjant nerūpestingai vasarai, 10-ąjį kartą visus rajono būsimus pirmokus, jų auklėtojas ir tėvelius subūrė miesto lopšelis – darželis „Gintarėlis“. Jubiliejinėje šventėje „Aš šauniausias iš visų – į mokyklą išeinu“ dalyvavo 350 ikimokyklinukai iš viso rajono – 18-os švietimo įstaigų.

Rajoninis renginys kvietė pasidžiaugti nuotaikinga vaikyste, kartu pasiausti būryje. Juk netrukus ikimokyklinukai turės atsisveikinti su darželiais, palikti žaisliukus mažesniesiems draugams, o rudenį sėsti į mokyklos suolus.

Būsimųjų pirmokų šventė prasidėjo Senojo turgaus aikštėje, nuo kurios ilga žygeivių virtinė nukeliavo į Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos stadioną. Eisenos priekyje ėjo pasakų veikėjai Karlsonas ir Pepė, Šilutės meno mokyklos pučiamųjų orkestras „Pamarys“ (vad. Gražvydas Raila). Toliau sekė spalvingais rūbais pasipuošę mažieji, jų auklėtojos ir tėveliai, nešini gėlėmis ir švietimo įstaigų vėliavomis. 

Taip visam miestui buvo pranešta, jog rajono būsimieji pirmokai atsisveikina su savo darželiais.pirmoku svente DSCN0011

Stadione dalyvius pasitiko lopšelio – darželio „Gintarėlis“ direktorė Stefanija Petkienė ir darželių bei mokyklų, kuriose veikia ikimokyklinio ugdymo grupės, direktorės, kiti svečiai.

Būsimuosius pirmokus pasveikinusi su švente, S.Petkienė juos padrąsino, nes būtent jie yra visos Lietuvos, taip pat – ir Šilutės miesto bei rajono ateitis, pasididžiavimas.

Apie artėjančios nerūpestingos vasaros stebuklus ir rudenį nuskambėsiantį mokyklos skambutį vaikams kalbėjo ir Savivaldybės Švietimo skyriaus vyr. specialistė V.Nemanienė.

Šurmulingą šventę nuspalvino mažųjų šilutiškių koncertas: linksmas daineles dovanojo „Gintarėlio“ vokalo studija „Vėtrungėlė“ (vad. S.Petkienė), popchoras „Spindulys“ (vad. L.Šerpytienė).

Šventėje dalyvavo ir daugeliui pažįstamas personažas Freken Bok. Tiesa, ji su savimi atsitempė ne dulkių siurblį, o kaspinais išdailintą vežimaitį, kuriame gulėjo, o paskui buvo išdalinta vaikams gausybė saldžių dovanų. Kiekvienos įstaigos ikimokyklinukams po ryšulį saldainių dovanojo ir Seimo pirmininko pavaduotojas K.Komskis, o „Gintarėlio“ administracija įteikė specialius dalyvių diplomus.

Šurmulinga būsimųjų rajono pirmokų šventė vainikuota balionų paleidimu į dangų, kurių puokštės tarsi simbolizavo kylančias vaikų svajones.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.